Shiko Postimin Tek
Vjetėr 03-06-11, 07:42   #8
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kronika e zezeNjė vajzė adoleshente ėshtė vrarė duke u goditur me gurė sipas ligjit Sharia pasi kishte marrė pjesė nė njė konkurs bukurie nė Ukrainė.

19-vjeēarja Katya Koren ėshtė gjetur e vdekur nė njė fshat pranė Krimesė, nė afėrsi tė shtėpisė sė saj.

Ajo ishte varrosur nė njė pyll dhe ėshtė gjetur 1 javė pas zhdukjes. Policia ka hapur njė hetim mbi vdekjen e vajzės dhe mendohet se 3 tė rinj muslimanė e kanė vrarė atė duke e justifikuar kėtė gjė me ligjet islamike.

Njė nga djemtė, 16-vjeēari Bihal Gaziev ėshtė arrestuar dhe i ka thėnė policisė qė Katya kishte thyer Ligjin Sharia.
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė