Shiko Postimin Tek
Vjetėr 01-08-12, 00:15   #14
Etnical
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 376
Etnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėmEtnical i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: Titulli: (Pse) Do tė bie Asadi i Siris ?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Codex Shiko postimin
Kjo i bjen sikur kta hajnat tone vjedhin sa te munden slojn te zez pa bo dhe dikur dalin kishe po ja ndertojm dikuj nje shtepi apo e ndertojn nje ndertes kolektive dhe kamerat aty duhet kur tja prejn kta shiritin..., me u paraqit kinse te mire para te tjerve...qe po bejn diqka per hire te humanizmit.

Pik humanizmi ska amerika as izraeli as perendimi, kto synim kan interesin e tyre,njerzit per kto qeveri apo udheheqs te ktyre shteteve (aleance te bashkuar) jan pa vlere.

kosova eshte interes i shba ne ballkan dhe mbulim ne rastet tjera kishe ne emer te demokracis, a gjeti arme ne irak a e ekzekutoi sadamin dite bajrami fest islame, po ne afganistan , etj etj...
Po ti duhet me ba lum e shyqyr qe na kena qellu zon interesi per Ameriken se perndryshe ti hala i kishe ktu Milloradat e Zoranat tu tu sill naper Kosov....ni shtet i vogel si Kosova ma mir esht mu kan i ndervarur prej Amerikes se sa mu kan i pushtun dhe i asimilun prej Serbis
Etnical Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė