Tema: Milaim Zeka
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 15-09-08, 08:07   #4
Luciano
 
Avatari i Luciano
 
Anėtarėsuar: 27-08-08
Postime: 197
Luciano me shokė shumeLuciano me shokė shume
Thumbs up Titulli: Milaim Zeka

Milaim Zeka dhe Jeta Xharra jan gazetarėt me te mir ne Shqiptari !
Luciano Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė