Shiko Postimin Tek
Vjetėr 25-07-19, 16:50   #46
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,503
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A po arabizohet populli shqiptar, kane filluar te nderrohen emrat shqiptar

Nga arabet mund te kemi vetem shkatrrime

mos merrni as ndihma as dhurata nga arabet
nga ata ; vetem dhurata wehabiste isise dhe shkatrrime e drejtim prorus
do te ken shqiptaret vetem deshtime rrezik dhe shkatrrim te kombit shqiptar
kombi shqiptar duhet te bashkpunoj shum ngusht me gjerman austriak amerikan kanadez australi angli zvicerr me viking

keto jan shtigjet e shpetimit te kombit shqiptar
turqia po ashtu ka shpirte dhe drejtim pro serb prorus
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante