Tema: Ju lutem !
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 01-04-11, 09:04   #1
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,671
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Ju lutem !

Antare te nderuar dhe shume te rrespektuar te DARDANISE ,ju lutem per me shume konsiderate per temat ne te cilat dhe per te cilat debatojme e edhe me shume konsiderate e rrespekt per njeri tjetrin !
Debati jasht temave dhe fyerjet nuk do te tolerohen!!
Kerkojme mirekuptim nga gjithesecili!!


__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante