Shiko Postimin Tek
Vjetėr 29-10-12, 19:01   #2
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora me flamur

Rita ka fitu simpatin e milona njerzve dhe sidomos te popullit Shqiptare,kjo ka tregu botes se nga ku vjen ,kjo eshte vertet marigona ne verzionin modern,,,,,

i lumte Rites dhe gjithe atyre qe mshifen mbas ksaj ideje,!
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė