Shiko Postimin Tek
Vjetėr 29-08-13, 10:01   #82
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nė shtrat me armikun!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Hehehe demek ai po knaqka
Une ngjoh namin do shqiptarka qe u knaqen me shkije ( jo "jo vone" por mu tani !).http://en.wikipedia.org/wiki/Stefan_I_Crnojevi%C4%87


Dy armiq kokat ne nje jastak. E kishin pas fjalen per shkijet me shqiptar. hehehe

E per MU MU TANI...sa e takova shkinen e shqiptarit me melezen dhe qenin n'rruge...


Ps;lexoje dhe shihja zanafillen e ksaj dukurie .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė