Shiko Postimin Tek
Vjetėr 09-06-19, 16:36   #3512
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,506
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik?

Anglo Amerika gaboj gjat historise ne luftene dyte botrore ,,dhe nuk i ndohmoj gjermanise per shkatrrimin perfundimtar te rusise largimit te rrezikut botror sepse rreziku i botes esht rusia jo gjermania ,
rusia nuk do te duhej te mbetej shtet ne asnje menyre
per veq nje teritor i kontrolluar nga anglo amerikanet nga gjermanet nga shqiptaret
dhe e ardhmja e botes do ishte shum me e mire

.rusia nuk duhet te mbetet as kurfar faktori ne bote as nuk duhej te ishte fare e forumuar
si shtet ,
per veq s e nje teritor manovrash per baza amerikane angleze shqiptare
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė