Shiko Postimin Tek
Vjetėr 10-02-21, 20:55   #138
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 14,456
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si do tė ju dukej

M e nji fjalė dua te them se prej gjith ktyre biznemsenve
nuk arrita me hy ne nji qeshtje kordinuese me ata as qeshtje shum serioze

Ne nje far menyre rrnofshin te hjuajt dhe shpresa se me te huajt mund te behet diqka sepse me shqiptar nuk behet asgje prandaj
ndoshta edhe un meqense jetoj shum gjat ne perendim
po gaboj kan thanė si ėsht vendi bahet kuvendi

e di s ektu mundesh me lan takim ne zyre me ke te duash vetem e ben terminin

ndooshta po mendoj se edhe ne kosovė vlenė e njjeta gjė
ne fakt kosova epas luftes ka ndryshu shum
dikurė ma leht ishte te bisedohej sot ėsht shum ma veshtirė

Nese mund te bisedohet me njerz vetem nese njeriu
ka para un mendoj se kjo esht shum pa edukatė
ėsht interes dhe shkatrrim barbar i shoqerisė.

Duher te krijohet ndjenja e pergjegjsis per qytetarin
sepse edhe qytetari ka ndonje kerkesė
ndoshta
Me gjithat un krijova edhe nji pervojė u pa tash qdo gjė mendimin dhe qellimin ekisha tė mirė por
nuk u realizua
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė