Shiko Postimin Tek
Vjetėr 28-05-19, 14:26   #2
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,503
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fylking: Serbėt janė psikopatė dhe derra tė mallkuar (Video)

qfar dobije ka qdo demaskim i serbve ,masat qe duhet te merren kunder tyre per ta bere serbine sa nje gogel te vogel kjo do ishte intresant --serbia ehst rrezik i madh per ne gjithmone prandaj duhet ta zvoglojme ta bejme sa me te vogel ne teritor
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė