Shiko Postimin Tek
Vjetėr 24-07-21, 22:40   #3319
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 14,507
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Vargje nga autori Xhelal Ferizi

autori xhelal ferizi qellimisht u izolue nga shum qarq e individ
esht injrorue ,loja u be me parpavija u be me plane te nje politike
dikur ne kohen e ali shukrisė dhe titizmit jugoslav
e me vone cenzurat kurvat te intersit
politika dyf5tyrshe e pa shpirte e shum harbutve
individve intereaagji dhe e shum a gjentve e mohuesve
per ta lene autorin ne izolim vargjet dhe punen e prirjet
agjentura sabotatore
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė