Shiko Postimin Tek
Vjetėr 13-10-09, 22:42   #37
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Mos mendoni se me mungon aftesia e debatit mirepo po me pengon fakti qe disa njerez e gjejne veten dhe aty ku sduhet....!

nuk brengosem lehte dhe nga gjithekush...!


ps: mduhet te ik per darke....
kthehem prap!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Urata : 13-10-09 nė 22:51
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė