Shiko Postimin Tek
Vjetėr 09-04-08, 20:49   #1
E-Monda
 
Avatari i E-Monda
 
Anėtarėsuar: 06-04-08
Postime: 10
E-Monda i vlerėsuar jo keq
Gabim Kerkes per aop ne #dardania

Pershendetje Stafit #Dardania

Pershendetje i nderuar shum i respektuar staf i #Dardania nga nje user qe ka shum respekt ndaj jush dhe me gjith nderin tim dot kisha bere nje kerkes kuptohet nese egziston mundsia te jem edhe un pjes e stafit tuaj kuptohet te kem nderin te posedoj aop nese me lejohet prej jush,, dhe me njihni qe te gjith,arsyja eshte Pasi qe eshte nje dhom shum e mrekullueshme #Dardania desha qe te jem edhe une ne stafin tuaj edhe tju ndihmoj.Kam deshir te jem Aop ne kete chat,per shkak se eshte i vetmi chat qe me pelqen te rri !
Ju per mirkuptim edhe shpresoj te me jepni nje pergjigje Jam apo jo per Aop !

Me respekt Monda


__________________
Njeriu i Vendost pa genjeshtra esht klasse$
E-Monda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante