Shiko Postimin Tek
Vjetėr 03-07-12, 20:29   #132
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse jetojm ne gyrbet???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jEtA_1 Shiko postimin
Sdi as vet pse ketu jetoj sepse tani kam nje pun stabile ku nga kjo pun mbaj edhe familjen ne vendlindje por mall kam gjithmon per vendin dhe njerzit e mi ma shkurt jam e ndar ne dy pjes emocionalisht kur jam ktu kam mall per vendlindjen kur shkoj atje e ndjej mungesen e vendit ku jetoj e keshtu sdi cka te them nuk mundem pa asnjerin
Juve ju kuptoj plotesisht po nuk i kuptoj ata qe nje jete te tere e bene ne kurbet duke jetuar me ndihma dhe duke ndejur parazit, pra kot se koti.
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė