Shiko Postimin Tek
Vjetėr 15-09-13, 22:15   #483
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Jo nuk eshte gabim te tregohesh i sinqerte.

Sinqeriteti eshte tipari me i mire i cili mundeson miqesi.
Por kjo vlen ne raport me njerezit e sinqerte, pra kur siqeriteti eshte reciprok.

Megjithate sinqeriteti eshte arme shume efektive ndaj genjeshtareve dhe manipulanteve, sepse per ata sinqeriteti eshte gjeja me e rezikshme! Eshte kapitulim para te bemave te tyre!
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Domira : 15-09-13 nė 22:21
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė