Tema: Rita Ora
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 15-12-14, 18:13   #61
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Rita Ora – Obamas: Jam nga KosovaKėngėtarja me origjinė nga Kosova, Rita Ora, ka shkėlqyer me performancėn e saj nė National Building Museum, si e ftuar nderi nė festėn e Krishtlindjeve nė Uashington.

E ftuar nga Presidenti i SHBA, Barack Obama, Rita e veshur me njė fustan tė zi elegant, me flokėt me onde dhe me buzėt e kuqe. Ajo performoi disa nga kėngėt mė tė njohura pėr festat e fundvitit duke ndezur atmosferėn. Mediet e huaja bėjn tė ditur se kėngėtarja nga Prishtina i ka treguar edhe njeriut mė tė fortė nė botė pėr prejardhjen e saj.

Gjatė kėsaj ceremonia Rita u takua dhe pėrqafua me Michelle Obamėn dhe vetė kreun e Shtėpisė sė Bardhė, ndėrsa tė pranishme ishin vajzat e tyre Maila dhe Sasha. Kjo mbrėmje bamirėsie u bė pėr “Children’s National Health System” (Sistemin kombėtar shtetėror tė fėmijėve).
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante