Shiko Postimin Tek
Vjetėr 27-05-09, 01:29   #2
Medaljoni-CH
Pčrshčndetje
 
Avatari i Medaljoni-CH
 
Anėtarėsuar: 27-05-09
Vendndodhja: Zürich
Postime: 5
Medaljoni-CH i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HoteL-MadriD
Qėllimi i kėsaj teme ėshtė qė tė sqarojmė Vizitorėt/Antarėt se si duhet vepruar nqse keni akill , zline , Sqline etc etc.

1- Nqs keni Akill/Zline ne rrjet duhet te veproni ne kte menyre:

Hapni nje teme te re ne kete nen-forum dhe postoni IP e sakte qe ju keni dhe sapo ta shofe problemin e IP suaj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do t ju jape nje pergjigje .

2- Nqs keni Nickname te bllokuar ne Sqline apo Freeze:

Nese mendoni se ju eshte bllokuar padrejtesisht ju lutemi beni nje ankese ne kete pjese te forumit dhe sapo te lexoj BeK apo GjIlAnAsI_cSi do ta shqyrtoje ankesen tuaj dhe te jeni te sigurte qe nqs se keni te drejte gjithcka do te zgjidhet .

Mos harroni dhe nje gje qe te keni parasysh qe nje IRCOP nuk duhet te ofendohet ne as njė menyrė, qofte dhe ne privat.

Stafi #Dardania
Pershendetje ju Staf i nderuar.

Unč rastesishte duke ēortuar nje te krisur! ēč me te vertetč terbonte harmonin ton ne chat. jam prejashtuar (Simpatik-CH) ju lutem me tregoni si mundem te rikyēem sčrish me nofken time tč meparshme pra (Simpatik-CH). per ndihmen e juaj ju Pčrshendes Pčrzemersisht.
Medaljoni-CH Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė