Shiko Postimin Tek
Vjetėr 13-07-13, 23:57   #165
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Muaji I Ramazanit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb Shiko postimin
Zoti ua bofte Kabul atyne qe agjerojne, edhe ma shume atyne qe nuk agjerojne!
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.

Jo provokatoret antiIslamik.
__________________
pause

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga premium : 13-07-13 nė 23:58
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė