Shiko Postimin Tek
Vjetėr 07-08-14, 23:11   #3
VIVA
100%Mitrovicali
 
Anėtarėsuar: 28-08-09
Vendndodhja: Mitrovic
Postime: 19
VIVA i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Closing Link: VIVA[178.*.*.*] (User has been banned from AlbaIRC (no Clones.)) qe 10 vite rri ne chat ende asnjeher ska ndodh me u mer un me ksi senesh e kshtu qe se kuptoj pse te kem ndales un me hy ne chat ju kisha lut ni pergjigje te shpejt nese ka mundesi
__________________
Jeto si do te vdesesh neser,dhe meso si do jetosh gjithmonė

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 08-08-14 nė 16:03
VIVA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė