Shiko Postimin Tek
Vjetėr 08-08-14, 16:08   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga VIVA Shiko postimin
Closing Link: VIVA[178.*.*.*] (User has been banned from AlbaIRC (no Clones.)) qe 10 vite rri ne chat ende asnjeher ska ndodh me u mer un me ksi senesh e kshtu qe se kuptoj pse te kem ndales un me hy ne chat ju kisha lut ni pergjigje te shpejt nese ka mundesi

VIVA, fatkeqesisht operatoret e chatit ka kohe qe nuk frekuentojne ksajde, keshtuqe nuk pres te marresh pergjegjen e duhur (ishalla jam gabim).

Te kisha propozu te futesh me ndonjerin nga proxyt ne chat dhe te pyesesh operatoret e dhomes, nese je i prejashtuar nga serveri atehere drejtoju ndonjerit nga IRCOP.


Sukses.

PS: Ti si frekuentues 10 vjeqar i chatit duhet te kesh mesu tanime qe IP adresen tende nuk duhet te shfaqesh askund shkaku i keqperdorimeve te ndryshe si dhe bot-syn sulmeve, per kete edhe e bera te padukshme.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė