Shiko Postimin Tek
Vjetėr 26-02-21, 09:43   #140
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 14,056
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Si do tė ju dukej

shkruan xhelal ferizi

po qajnė kohrat gjithkombtare
se antivlerat dolen nė krye
per me thye etninė shqiptare
agjenturat me ngadhnjye

poshte armiku poshte tradhtari
qe s po len kund lule mbi dhe
e me u bvyshk po don shqiptari
pe rme mbete o pa atdhe


autori xhelal ferizi
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė