Shiko Postimin Tek
Vjetėr 05-06-10, 19:55   #77
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjalė tė reja nė Gjuhėn Shqipe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajdede
C'ke pashe nje Zot?!!! Mos valle do te thuash se je politikan dhe ndihesh i fyer nga emertimi se ata jane lope??

Nese as per kete arsye, atehere, pse me gjithe keto fjale mua pa adrese?!!

Gjest josportiv, o Artistooooooo.


Aha, tani e kapa (pasi klikova mbi rezoluten #644). Nejse, ajo qe dikur per Turistin por, ja, e paskam ngaterruar nofken tende me te atij.

Eueueueu Artist.Eu eu Hajdede, d.m.th. nuk i lexon shkrimet tua para se ti postosh!!!!!!!!!!!

Mos vallė je politikan dhe lėshon shkrimin si lopa baglėn!!!!!!!!!

Nėse as pėr kėtė arėsye, atėherė, pse mė thua se kam bėrė gjest josportiv???????

Aha, paske klikuar mbi "rezolutėn"
#644 ( siē e quan ti) dhe hopaaaa e paska shkruar, ngatėrruar nofkėn time me tė turistit!!!!!!!!

Po, nė vend se tė lexosh shkrimin para se ta publikosh, nė vend se ta lexosh shkrimin kur ta postosh( falė murrizit, kemi mundėsin e korigjimit), nė vend se ta lexosh shkrimin e publikuar dhe nėse nuk ke mė, mundėsin e korigjimit, tė shkruash menjėherė tri fjalė me kėrkesė falje drejtuar mua, nė vend se edhe tash kur e lexove, tė kėrkosh falje, po bėn gabim pas gabimi duke me akuzuar se, qenkam politikan dhe ndihem i fyer, duke mė akuzuar se, paskam bėrė gjest josportiv, duke mė akuzuar se po shkruaj nė drejtim pa adresė..........


Pasha njė Zot nuk kam asgjė, vetėm kam dėshirė qė ti tė pėrmirėsohesh!!!!!

Edhe nėse mendon se mė mbetet hatri, prapė gabon.


Eu Hajdede Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Artisti : 05-06-10 nė 19:58
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė