Shiko Postimin Tek
Vjetėr 16-03-11, 12:45   #35
drinibardhe
 
Anėtarėsuar: 19-08-10
Postime: 824
drinibardhe i pazėvėndėsueshėmdrinibardhe i pazėvėndėsueshėmdrinibardhe i pazėvėndėsueshėmdrinibardhe i pazėvėndėsueshėmdrinibardhe i pazėvėndėsueshėmdrinibardhe i pazėvėndėsueshėmdrinibardhe i pazėvėndėsueshėmdrinibardhe i pazėvėndėsueshėmdrinibardhe i pazėvėndėsueshėmdrinibardhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.

kengen le ta zgjedhe ajo qe do zgjedh per vallezim ..dhe me kete rast po zgjedh Alisia..

ty anna nuk te ngelet hatri ..
drinibardhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė