Shiko Postimin Tek
Vjetėr 15-05-11, 11:42   #55
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Ooo Honest ty te lumshin gishtat
Paske shkru bash si dikur Fishta
Kretj mir e me rend paske kujtue
Edhe kogja mallshem paske shkrue-

P.S. Me mallengjyen keto vargjet tua i nderuar, e jam krenare qe edhe vet isha protagoniste e atyre diteve te arta Dardane!Si shtegtar qe n'ket jet jemi
smund te rrim pa shiku pas
me kujtu shoqerin e vjeter
qe forumin e ngriten lart

Nuk mund te rri pa shkru me mall

kur kujtoj te madhin
BOND
qe me qef dhe pa pertes
zgjodh
Murgeshen zevendes te vet.


PS : edhe pse me vjen keq ta pranoj
por me duhet ta them qe ajo atmosfere dhe ato dite magjike per forumin DARDAN , nuk kane per tu perseritur kurre me
vertet ka qene periudhe e papershkrueshme
dhe qe forumi ishte bere obsesion per te gjithe ne kupolen Dardane te asaj kohe

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Honesty^uk. : 15-05-11 nė 11:43
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė