Shiko Postimin Tek
Vjetėr 02-06-11, 13:08   #5
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kronika e zeze

Mashtrimi i radhės
Griselda Roshi nuk ėshtė rrėmbyer
Kėshtu ka deklaruar zyrtarisht Prokuroria e Pėrgjithshme, e cila i referohet hetimit tė deritanishėm tė Prokurorisė pėr Krime tė Rėnda dhe bashkėpunimit tė saj me Policinė e Shtetit.

Nė njoftimin zyrtar thuhet se pas regjistrimit tė denoncimit mė datėn 01.06.2011 pėr rrėmbenin e shtetases Griselda Roshi, realizuan njė sėrė veprimesh hetimore pėr verifikimin e rrethanave tė ngjarjes duke vlerėsuar dhe vetė sensibilitetin qė paraqet ky rast.

Nė bazė tė analizės tė veprimeve hetimore tė deritanishme, u arrit nė konkluzionin se nuk ka elementė qė tė vėrtetojnė rrethanat e pengmarrjes sė shtetases Griselda Roshi, ēfarė hedh poshtė pistėn e variantit tė rrėmbimit dhe marrjes peng tė fėmijės sė sapolindur.
Ndėrkohė, nga Prokuroria e Krimeve tė Rėnda, nė bashkėpunim me Policinė e Shtetit, po punohet pėr tė sqaruar mė tej arsyet dhe motivimin e denoncimit.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Neferta : 02-06-11 nė 13:10
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė