Shiko Postimin Tek
Vjetėr 30-03-11, 04:03   #35
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,503
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Gjykata ndėrkombėtare e HAGĖS

ne admi nistrimine provave merren kryesisht informacione nga kundershtari armiku i shqiptarve

kush ka me ju dhene prova dhe fakte
hages
- dhe a jan ato fakte te verteta
kur armiku flet me rrena dhe dezinformata

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lirik : 30-03-11 nė 04:07
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė