Shiko Postimin Tek
Vjetėr 27-07-11, 20:12   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Kili – Ufo para termetit

Kili – Ufo para termetit

Para disa javėsh, Kilin e goditi njėri prej tėrmeteve mė tė fortė nė histori, ndėrsa tash banorėt lokalė pėr ēdo ditė flasin pėr objektet e paidentifikuara tė para njė natė para katastrofės.
Pas tėrmeteve tė mėdha shpesh janė parė UFO-t, vetėm natėn qė ka ndodhur tragjedia nė Kili janė raportuar 16 raste. Shumica e kėtyre dukurive tė ēuditshme janė dėshmuar me video-incizime.

Ufologu Rodrigo Fuenzali thotė se koncentrimi mė i madh i raporteve vjen nga Las Condes, Penalolena, Providenca dhe Colina, ndėrsa ka dėshmi tė ndryshme tė atyre qė kanė parė njė objekt nė formė tė hėnės, por nė anėn e kundėrt tė qiellit, deri tek objekti i paidentifikuar i cili doli nga deti pak para se tė ndodhte tėrmeti.

Udhėtarėt e njė autobusi nė Iquique thonė se kanė parė njė humanoid tė paidentifikuar, ndėrsa Rodrigo Fuenzalida thotė se ka gjithnjė e mė shumė dėshmi, por njerėzit kanė frikė t’i raportojnė, sepse e dinė qė askush s’do t’u besonte.

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante