Shiko Postimin Tek
Vjetėr 20-09-11, 22:50   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Smile Udhėtime nė hapsirė

Pasaporta hapsinore, tashmė njė realitet!


Nė Amerikė pasaporta e parė hapsinore tashmė ėshtė bėrė realitet.Njė terminal futuristik dhe njė pistė rreth 3.2 km janė ndėrtuar nė Las Cruces tė New Mexicos, pėr aeroportin e parė hapsinor.
Nga kjo platformė lėshimi do tė mund tė nisen udhėtarėt drejt hapsirės pėr arsye pune, ose thjeshtė pėr disa momente qetėsie.
Kompania Virgin, e cila ėshtė e angazhuar nė njė sipėrmarrje tė tillė, referon qė projekti tashmė ėshtė i plotėsuar deri nė 90% tė tij.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante