Shiko Postimin Tek
Vjetėr 29-08-13, 10:20   #6
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sexi dhe shėndeti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
Sexi dhe shėndeti


o niva be niva si nupur to, po se mora vesh be a ke me konen i shnosh me bo qasishne, a me bo qasishne shnoshesh

hade karzaj kalimers dijuze


E pse veq ty te tha "a po nin"?
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė