Shiko Postimin Tek
Vjetėr 31-08-12, 12:23   #1
atdhetar31
 
Anėtarėsuar: 31-08-12
Postime: 2
atdhetar31 i vlerėsuar jo keq
Gabim eRepublik Albania

nese keni deshire me luajt nje loje strategjike, politike etj dhe jeni aq atdhetar per me luftu per Shqiperin tone ne Internet, provoni lojen eRepublik --> REGJISTROHUNI KETU

Veprimet, strategjija etj shpigohet nga fillimi,..

o7


atdhetar31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante