Shiko Postimin Tek
Vjetėr 01-09-05, 17:13   #45
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,671
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Inderuari Tomor, ju kam borgj nje sqarim prandaj vendosa t'i beje dy fjale kryq.

Kur lexoj shkrime nga nje antar , ketu ne Dardani , une mundohem qe te kem nje pasqyre jo nga nje shkrim i vetem por ne me shume shkrime. Ketu qendrimi i juaj per Kombin del me vend por po harroni se ky "genocid" nuk po i vije nga dikush tjeter por nga vetevetja dhe nga nje me emrin Enver e me mbiemrin Hoxha. Dhe me habiti fakti se kesaj radhe dolet ne mbrojtje te kombit e jo te dickaje tjeter.
Sinqerisht me erdhi mire , por nuk ju besoja syve prandaj ju pyeta edhe njehere se per cilin komb e keni fjalen.

Me nderime Guri Sylaj
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė