Shiko Postimin Tek
Vjetėr 25-06-19, 08:44   #1
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,999
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Sa i perdorni frutat dhe si ne qfar kohe i hani me se shumti ato?

...e shoh se shume tema jan hap dhe kyq dhe
ska mbet diqka pa u shpalu dhe hap gjera te ndryshme ketu!

Kurse une nderlidha me kohen pasi eshte edhe koha e disa frutav qitash deshta ty pys se sa i perdorni a hani shume fruta dhe ne qfar kohe i hani me se shumti? BIO- lloj fruta te dryshme!

Une perdori shume ne mengjes i ha kohet e fundit se kam vrejt qe kan shume efekte...pastrojn lukthin shlirojne organet e trupit, ngritin shijen e bukes, shtojne apetitin kan shume vitamina qe ti perdorni sa ma shpesh sidomos per te moshuarit qe kan problem me lukthe!


__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante