Shiko Postimin Tek
Vjetėr 21-03-14, 19:29   #2
King_Gentius
 
Avatari i King_Gentius
 
Anėtarėsuar: 22-03-05
Vendndodhja: Boston
Postime: 1,243
King_Gentius e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Do te ndryshojn hartat gjeograifike te botes ?

Kto veprime gjaknxehta tregojn deshperimin e nje perandorie qe po humbet fuqine e saj politike ne bote, sidomos ne vitet e ardhme kur Evropa nuk do kete nevoje sa ka sot per Rusine per gaz natyral e nafte. Sa per shtetet midis Bashkimit Evropian dhe Rusise, te gjitha kan shpresa nga BE per zhvillim. Rusia nuk ka gje tjeter cka tju ofroje vec terrorit alla-Krimea.
__________________
Shqiperi, o mema ime, ndonese jam i merguar,
Dashurine tende kurre zemra s'e ka harruar.

Naim Frasheri
King_Gentius Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė