Shiko Postimin Tek
Vjetėr 24-01-14, 07:17   #67
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Rugova i pėrjetshėm

Ne vend te anetares natyra (ne pamundesi te saj qe te postoj)

Perkujtim te Lavdishem per Ty qe te patem Arkitek te Pavaresis dhe te Liris per KOSVEN DARDANE LAVDI


Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Ylli-1 : 24-01-14 nė 07:19
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė