Shiko Postimin Tek
Vjetėr 08-02-14, 12:16   #87
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Post Titulli: UFO-te..po- jo?

Gjendet i vdekur njė jashtėtokėsor nė Beograd!Beograd, 08.02.2014

A do jetė Beogradi vendi i parė qė do tė konfirmohet egzistenca e njė formė tė panjohur mė parė? Do tregojnė faktet reth kėsaj video.

Dy persona nga Beogradi afėr vendbanimit tė tyre kanė gjetur njė trup tė pazakontė nė dėborė dhe kanė inēizuar atė qė mė pastaj e kanė postuar nė ‘Youtube’, raportojn mediat nė Beograd.

Po ju sugjerojmė tė shikoni videon dhe tė vertetoni vetė se ēka fshihet pas kėsaj video.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė