Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-04-08, 20:49   #1
E-Monda
 
Avatari i E-Monda
 
Anėtarėsuar: 06-04-08
Postime: 10
E-Monda i vlerėsuar jo keq
Gabim Kerkes per aop ne #dardania

Pershendetje Stafit #Dardania

Pershendetje i nderuar shum i respektuar staf i #Dardania nga nje user qe ka shum respekt ndaj jush dhe me gjith nderin tim dot kisha bere nje kerkes kuptohet nese egziston mundsia te jem edhe un pjes e stafit tuaj kuptohet te kem nderin te posedoj aop nese me lejohet prej jush,, dhe me njihni qe te gjith,arsyja eshte Pasi qe eshte nje dhom shum e mrekullueshme #Dardania desha qe te jem edhe une ne stafin tuaj edhe tju ndihmoj.Kam deshir te jem Aop ne kete chat,per shkak se eshte i vetmi chat qe me pelqen te rri !
Ju per mirkuptim edhe shpresoj te me jepni nje pergjigje Jam apo jo per Aop !

Me respekt Monda


__________________
Njeriu i Vendost pa genjeshtra esht klasse$
E-Monda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-04-08, 20:53   #2
Laii
 
Anėtarėsuar: 06-04-06
Vendndodhja: Struga
Postime: 69
Laii i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Normalisht e meriton nje Aop te bukur :)
__________________
United States Of Dardania
Laii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-08, 21:14   #3
Albaner
Dardania Network
 
Avatari i Albaner
 
Anėtarėsuar: 12-11-07
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 216
Albaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuar
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

woooooooooooow kush paska bo kerkes..

Emeriton te jesh n'staff me ne, e ke nje PO t'madhe nga ana ime.. Mbasi ke cen user-e e rregull edhe as nje her problem sna ke nxirr as nje kick se kom pa tut jep as nje Operator e'meriton t'jesh aop.

Rrespekt
__________________
Armed Forces Of Dardania!
Albaner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-08, 22:04   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Pro
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-08, 22:14   #5
PipeX
 
Avatari i PipeX
 
Anėtarėsuar: 24-11-06
Postime: 52
PipeX i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

........:::::: pro! :::::......
PipeX Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-08, 23:19   #6
Loading
 
Avatari i Loading
 
Anėtarėsuar: 25-11-07
Vendndodhja: Suedi
Postime: 20
Loading i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loading
Gabim Titulli: Kerkes per aop ne #dardania

Zbohet fjal Monda per tyy Nje PO tė madhe edhe prej muuuu ...
Loading Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.