Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-11-04, 18:39   #1
SpAnJoLLI
 
Anėtarėsuar: 09-08-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 33
SpAnJoLLI e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek SpAnJoLLI
Gabim Cili ėshtė ushqimi i juaj i Preferuar ?

Pra cili Ushqim ju pėlqen mė shumė ?


SpAnJoLLI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-11-04, 19:04   #2
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

me se shumti preferoj PIZZA - sidomos margarita
ushqimi kinez me pelqen shum,,, sushi....
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-04, 19:16   #3
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

pite me lakna
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-04, 21:11   #4
ArMenDi_
 
Anėtarėsuar: 30-10-04
Postime: 3
ArMenDi_ e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek ArMenDi_
Gabim

Mish me Speca heheheh :roll:
__________________
Larg Teje kam fjetur pėr ty Asgje skam bėr
[img]http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/herz1022.gif[/img]
ArMenDi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-04, 22:12   #5
qeqa&zana
 
Anėtarėsuar: 24-10-04
Vendndodhja: kosov
Postime: 81
qeqa&zana e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek qeqa&zana Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek qeqa&zana Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek qeqa&zana Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek qeqa&zana
Gabim

mmmm edhe pica edhe pitja me lakna edhe mishi me speca me pelqejn shum
po me shum e veqoj ate te mickojes pite me lakna mmmmmm
hahalol
__________________
cant bACk the paSt
qeqa&zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-11-04, 00:41   #6
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
me se shumti preferoj PIZZA - sidomos margarita
ushqimi kinez me pelqen shum,,, sushi....
Sushi nuk eshte ushqim kinez :?
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-11-04, 01:08   #7
time-bomb
 
Anėtarėsuar: 24-10-04
Vendndodhja: still stuck in....none of your business!!!
Postime: 28
time-bomb e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek time-bomb Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek time-bomb
Gabim

Ueeee qka ma kona flin te marume me saq...Kukuku te knaq aaa....A iu pelqen juve???
time-bomb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-11-04, 01:18   #8
adrioni
 
Anėtarėsuar: 18-10-04
Vendndodhja: OZ...place of wonders!!!
Postime: 100
adrioni e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga time-bomb
Ueeee qka ma kona flin te marume me saq...Kukuku te knaq aaa....A iu pelqen juve???
Valla time-bomb jo pak po bile te knaq krejt..te shkrin ka ta hajsh....uuuu
__________________
\"When you meet someone better than yourself, turn your thoughts to becoming his equal. When you meet someone not as good as you are, look within and examine your own self. \"
adrioni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-11-04, 04:28   #9
Sopranos
 
Anėtarėsuar: 28-10-04
Vendndodhja: Mother Earth
Postime: 58
Sopranos e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Sopranos
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uliksi31
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
me se shumti preferoj PIZZA - sidomos margarita
ushqimi kinez me pelqen shum,,, sushi....
Sushi nuk eshte ushqim kinez :?
o uliksi31 hahaha si Japonez si Kinez si Vietnamez si Tailandez,, per mu krejt Kinez jon skan dallime...........te pershendes haver
__________________
WANNA BE MODERATOR/E
Sopranos Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-11-04, 04:30   #10
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uliksi31
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
me se shumti preferoj PIZZA - sidomos margarita
ushqimi kinez me pelqen shum,,, sushi....
Sushi nuk eshte ushqim kinez :?
uliksi nuk me kuptove haver,,, une thash me pelqen ushqimi kinez,,, po ashtu me pelqen sushi (japonez) dhe Pizza
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-11-04, 09:45   #11
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uliksi31
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
me se shumti preferoj PIZZA - sidomos margarita
ushqimi kinez me pelqen shum,,, sushi....
Sushi nuk eshte ushqim kinez :?
uliksi nuk me kuptove haver,,, une thash me pelqen ushqimi kinez,,, po ashtu me pelqen sushi (japonez) dhe Pizza
Falemderit qe u sqarove :lol:
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-11-04, 11:04   #12
Arlinda
 
Anėtarėsuar: 30-04-04
Postime: 22
Arlinda e ka pezulluar reputacionin
Gabim cool girl

mua me pelqen Flia dhe pite mé djath dhe Dönea Mua nuk me pelqen ushqim chinez hiq amo bash hiq
Arlinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-01-05, 21:59   #13
Rebeli
 
Anėtarėsuar: 11-10-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 28
Rebeli e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ushqimi ma i mir per mua eshte , mishi i terur me e shti ne prush tani me shtyp pak edhe ashtu me hanger .

emmmmmmmmmmmmeeeeeeeeemmmm
Rebeli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-05, 17:54   #14
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

fliaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me pelqen ma se shumti
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-01-05, 13:26   #15
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pasuli


__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.