Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-10-04, 17:19   #16
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Shyqyr moj qe te paska dale gjume, ta paska marre gjumashja ndoshta gjumin e mos t'i marrte te mirat. Po, si u gedhive, a fjete mire, naj enderr helbete? Nga enderrat u zgjove, por ketu enderrat me te bukura i gjetsh dhe i befsh qejf!
Drite na solle dhe drite u befsh me te vertete, per vete edhe per ne!
Kalofsh si te duash vet!
Pershendetje loloku :)

Besa plot enderra kam pa bile edhe ty ishe aty :lol:

Flm per urimet kalofsh edhe ti sic ta don shpirti :D :D
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-10-04, 17:23   #17
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Dr1ta nimend, sa deshte me fjet qik??? Po mire, shyqyr qe me ne fund u zgjove dhe na bere ket prezentim tendin!! Mire se vjen pra, qaste te kendshme me ne dhe vetem vazhdo kshtu.
Gjdo te mire.

Genta
HELLO Gentiana :)

Un jam gjumashe e fort , edhe ndonjher me ikin sendet para syve si kjo tem prezentoni veten isha koncentrume me shum ne tema tjera gati zbulova dicka :lol: :lol:


Te pershendes shum, me pelqej temat e tua gjithashtu mendimet:)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-04, 18:09   #18
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Me dul gjumi ...

Dr1ta,edhe une te uroj argetim te kendshem ne mesin tone megjithese tani je bere nje anetare me shume postime interesante!
Kalo bukur!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-04, 18:34   #19
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

forumi Dardan bashkone gyrbetqaret,largone brengat dhe per nje momente sjelle vendlindjen prane monitoreve te pc.
mire se vini Drita ,argetime te mire ne forum.
me nderime Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-04, 00:02   #20
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Me dul gjumi ...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Dr1ta,edhe une te uroj argetim te kendshem ne mesin tone megjithese tani je bere nje anetare me shume postime interesante!
Kalo bukur!

Hello Barbaroza :)

Te falenderoj per urimet , dhe tua vec te them ce postimet e tua si lun topi :) :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-04, 00:07   #21
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
forumi Dardan bashkone gyrbetqaret,largone brengat dhe per nje momente sjelle vendlindjen prane monitoreve te pc.
mire se vini Drita ,argetime te mire ne forum.
me nderime Naki

Pershendtje Naki:)

Shpesh ngel interneti menyra e fundit per komunikim me vllezerit dhe motrat tona, perndryshe do ta ndisha veten te humbur :roll:

Mirembetsh:)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-04, 08:09   #22
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Do te kalojme mire patjeter Drita ,mire se erdhe dhe rri sa me gjate
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-04, 08:55   #23
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Shyqyr moj qe te paska dale gjume, ta paska marre gjumashja ndoshta gjumin e mos t'i marrte te mirat. Po, si u gedhive, a fjete mire, naj enderr helbete? Nga enderrat u zgjove, por ketu enderrat me te bukura i gjetsh dhe i befsh qejf!
Drite na solle dhe drite u befsh me te vertete, per vete edhe per ne!
Kalofsh si te duash vet!
Pershendetje loloku :)

Besa plot enderra kam pa bile edhe ty ishe aty :lol:

Flm per urimet kalofsh edhe ti sic ta don shpirti :D :D


Flm per enderrimin tend edhe pse ederrimi nuk eshte preferenca ime, po a kisha dale mire te pakten si enderr? Fotomodel a?

Uroj te shijosh deshirat e tua te enderruar!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-04, 00:33   #24
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Shyqyr moj qe te paska dale gjume, ta paska marre gjumashja ndoshta gjumin e mos t'i marrte te mirat. Po, si u gedhive, a fjete mire, naj enderr helbete? Nga enderrat u zgjove, por ketu enderrat me te bukura i gjetsh dhe i befsh qejf!
Drite na solle dhe drite u befsh me te vertete, per vete edhe per ne!
Kalofsh si te duash vet!
Pershendetje loloku :)

Besa plot enderra kam pa bile edhe ty ishe aty :lol:

Flm per urimet kalofsh edhe ti sic ta don shpirti :D :D


Flm per enderrimin tend edhe pse ederrimi nuk eshte preferenca ime, po a kisha dale mire te pakten si enderr? Fotomodel a?

Uroj te shijosh deshirat e tua te enderruar!

Ne enderr a aaa! Valla syt xixa xixa cka me pak?: i gjat syt e gjelbert pika pika floket e zeza gjoksin e madh pedant zerin si michael bolton :P :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-04, 12:07   #25
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

dr1ta hahah edhe ti qik si une...Te pershendes...Facerka e forumit
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-10-04, 00:24   #26
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
Do te kalojme mire patjeter Drita ,mire se erdhe dhe rri sa me gjate

Pershendetje DEA :)


Flm., shpresoj ce edhe ti kalon mire ketu :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-10-04, 00:26   #27
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maca
dr1ta hahah edhe ti qik si une...Te pershendes...Facerka e forumit

Un si ti e ti si un hehehe :) :)

troull krejt :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 05:31   #28
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

we missed you dr1ta,,, tung tung te pershendes,, masi nuk te pasna uru mireseardhje,, edhe pse pak von,,,, mire se ke ardh,, ne te vertet ke ardh me heret se une ne kete forum 8) ,, por je prezentu ma von,,,, pra mire se vjen friendly girl,,,,,
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-10-04, 22:08   #29
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maca
dr1ta hahah edhe ti qik si une...Te pershendes...Facerka e forumit

Un si ti e ti si un hehehe :) :)

troull krejt :)
dr1ta oj bi ene tej qonke pi baltes ton a haha...eu eu cish nuk ka ktou,e ne ka nuk imi...haj per tmejr!
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-04, 01:22   #30
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maca
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maca
dr1ta hahah edhe ti qik si une...Te pershendes...Facerka e forumit

Un si ti e ti si un hehehe :) :)

troull krejt :)
dr1ta oj bi ene tej qonke pi baltes ton a haha...eu eu cish nuk ka ktou,e ne ka nuk imi...haj per tmejr!

Po mi po ene une ani baltess hahahahahah ermofsh tej :lol: :lol:


dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.