Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumit


Rezultati i Sondazhit : Grupi i dytė
Naki 18 40.00%
Barbaroza 19 42.22%
Vushtrria 8 17.78%
Votues: 45. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-11-04, 22:06   #16
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Vota ime shkon per Nakin :)
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 24-11-04, 22:30   #17
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Phaa edhe njė sondazh?! Ama s'qenkan komplet shkrimet si duket disa po mungojnė?! :roll:
Nejse si do qoftė unė po mundohem tė votojė. Edhe besa hiq s'jam ka di pėr kendė tė votojė??!!!

E lexova shkrimin e parė ,kish pas qenė mesditė motė i zymtė re tė zeza, mė pėlqeu shumė.
Shkrimė qė meritonė Votė!

E lexova shkrimin e dytė, Jeto jetėn ku mbrenda njė minute me emocione tė mbėshtjellura me frigė dhe pesimizėm, qe besa mė pėlqeu shumė edhe ky shkrimė!
Shrkim qė gjithėsesi meriton Votė!

E lexova shkrimin e tretė, kishė pas qėllu dhjetorė i '92 ku aktivitet ishin bėrė tė pa mundėshme etj ,etj, ku mė pėlqeu shumė.
Shrkimė qė patjetėr mertion VotėSuksese tė gjithėve!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-11-04, 23:12   #18
progoni
 
Anėtarėsuar: 11-01-04
Postime: 577
progoni i dashurprogoni i dashurprogoni i dashurprogoni i dashur
Gabim

Unė kėsaj here
pata NDERĖ tu pėrkulem

ATYRE

qė ishin

KRENARI E KOSOVĖS
(Ademi dhe Ahmeti)

Vushtria vota pėr TY
progoni Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 00:34   #19
ARMANI
 
Anėtarėsuar: 30-05-04
Vendndodhja: ffm
Postime: 444
ARMANI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Vota ime shkone per Poetin e Madhe Nakin
ARMANI Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 15:31   #20
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Me vjen perseri keq qe duhet te nderhyj,por me duket se keto votime nuk jane duke shkruar ashtu siq kemi deshiruar.Une kam thene edhe ne temen per garat por edhe ketu se do te numerohen vetem ato vota qe votuesit jane shprehur publikisht.Edhe une kisha ditur te mos behem"e keqe"me asnje antetar,por duke marre parasysh se keto jane vetem lojera argetimi,vendosa qe ta jap veq nje vote dhe ate duke u deklaruar publikisht.
Pra,votat deri ketu jane:
Barbaroza 6
Naki 2
Vushtrria 2

Tjerat i konsiderojme te pavlefshme!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 16:48   #21
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Njėherė u sigurova a mė hidhėrohet teze Barbaroza, e pastaj vendosa tė votoj :lol: :lol:
Vota ime iu nda kėsaj here shkrimit tė Vushtrrisė, edhe pse dorėn nė zemėr shkrimi i Barbaroza kishte qenė xixė! ti shpėrndajmė pak votat tė krijojmė baraspeshė :lol: :lol:
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 16:50   #22
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim t

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Me vjen perseri keq qe duhet te nderhyj,por me duket se keto votime nuk jane duke shkruar ashtu siq kemi deshiruar.Une kam thene edhe ne temen per garat por edhe ketu se do te numerohen vetem ato vota qe votuesit jane shprehur publikisht.Edhe une kisha ditur te mos behem"e keqe"me asnje antetar,por duke marre parasysh se keto jane vetem lojera argetimi,vendosa qe ta jap veq nje vote dhe ate duke u deklaruar publikisht.
Pra,votat deri ketu jane:
Barbaroza 6
Naki 2
Vushtrria 2

Tjerat i konsiderojme te pavlefshme!
barbaroza une plotesishte pajtohem me juve qe votat te jen haptas dhe secili te deklarohet per voten e dhen takorde.

me nderime
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 16:52   #23
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani
Njėherė u sigurova a mė hidhėrohet teze Barbaroza, e pastaj vendosa tė votoj :lol: :lol:
Vota ime iu nda kėsaj here shkrimit tė Vushtrrisė, edhe pse dorėn nė zemėr shkrimi i Barbaroza kishte qenė xixė! ti shpėrndajmė pak votat tė krijojmė baraspeshė :lol: :lol:

Jo bre nipqe,per bese aspak nuk hidherohem,por nga natyra jam extreme ne drejtesi dhe me mundojne shume padrejtesite.
Eshte deshira dhe mendimi juaj se cili shkrim ju ka lene mbrese per ta votuar.
Megjithate,te falenderoj edhe per komplimentin ndaj shkrimit tim! :)
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 17:43   #24
Gjebraili
 
Anėtarėsuar: 27-09-04
Vendndodhja: te Mahalla e Bacės Sylė
Postime: 648
Gjebraili e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Edhe pse te tri shkrimet me pelqyen, voten time e fitoi Barbaroza


U R I M E
__________________
Afganistani, realiteti im!!!!!
Gjebraili Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 17:54   #25
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjebraili
Edhe pse te tri shkrimet me pelqyen, voten time e fitoi Barbaroza


U R I M E
A paska me tė ngjofshėm Gjebrail a ?! :lol: :lol: :lol:


Gentiani! :lol: :lol:
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 18:16   #26
Gjebraili
 
Anėtarėsuar: 27-09-04
Vendndodhja: te Mahalla e Bacės Sylė
Postime: 648
Gjebraili e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjebraili
Edhe pse te tri shkrimet me pelqyen, voten time e fitoi Barbaroza


U R I M E
A paska me tė ngjofshėm Gjebrail a ?! :lol: :lol: :lol:


Gentiani! :lol: :lol:

Djalle o pune

O i nderuari Gentiani, te gjitha gjerat ne kete bote dirigjohen disi, ose per se afermi, ose me dhume, ose me dirigjues etj. por ZEMRA, ncukkkkkk :oops: :x

Por edhe nese ZEMRA gabon, meriton mirekuptime :lol: :)

Pershendetje i nderuari Gentiani :lol: :)
__________________
Afganistani, realiteti im!!!!!
Gjebraili Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 22:49   #27
vushtrria
 
Anėtarėsuar: 09-03-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 4,876
vushtrria e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vushtrria Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vushtrria
Gabim t

te gjitha shkrimet ishin te mira,me pelqyen shum,vota ime shkoi per barbarozen :lol:
vushtrria Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-11-04, 23:06   #28
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Te nderuar Anetare te Forumit,Sondazhi i hapur per votimin e Postimeve me te mira ,per ne Garuesit do te kishte Vleren e dyfishte nese e beni Publike me Identitet.
Me nderime Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-11-04, 09:10   #29
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

NJE PROVERB POPULLOR THOT --- KU DHEMB DHEMBI SHKON GJUHA-- ANDAJ EDHE VOTA IME SHKON KE ZONJUSHA BARBAROZ

AH GURBET E TE DALT TYMI :arrow:
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-11-04, 22:39   #30
yllka
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: Australien-Vicktoria
Postime: 1,013
yllka e ka pezulluar reputacionin
Gabim

OH PASHA MAMIN SHUME VESHTIRE QENKA PER VOTIM PASI TRI TREGIMET E BARBAROZES,NAKIT,VUSHTRRISE JANE TE BUKURA....


ZOTRI NAKI ME EMOCIONOJE ME SHKRIMIN E TIJE :arrow: VOTA PER JU


__________________
I EM FOR YOU
YOU ARE FOR ME
yllka Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.