Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-05-05, 20:35   #31
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Daja POLIC
e_martumja

:lol: :lol: :lol: alltija nuk eshte ORIGINAL e pllastikes eshte mos u TUT :lol: tungiiiii


Puna shume qenka pra se ky besherreti im ka te verteten :lol: :lol: :lol: ruju se po te gjune :lol: :lol:
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-05-05, 01:56   #32
Daja POLIC
c"ka
 
Avatari i Daja POLIC
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: sdi
Postime: 699
Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Daja POLIC
e_martumja

:lol: :lol: :lol: alltija nuk eshte ORIGINAL e pllastikes eshte mos u TUT :lol: tungiiiii


Puna shume qenka pra se ky besherreti im ka te verteten :lol: :lol: :lol: ruju se po te gjune :lol: :lol:
:shock: ORIGINAL a kuku

jo jo mos u tut se une me ANTI PLUM PANZER nuk me ka plumbi mu :lol:
Daja POLIC Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-05, 18:01   #33
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ku je oj e Martume a te ka l`shu burri a hala? :lol: :lol:
Uhhh t`hant qeni Mustafes.
Te pershendes me ni flangarresh.
Hasani
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-05, 18:08   #34
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
Ku je oj e Martume a te ka l`shu burri a hala? :lol: :lol:
Uhhh t`hant qeni Mustafes.
Te pershendes me ni flangarresh.
Hasani


ehehehehe cka ja ke fut ket emer Hasan
jo bre nuk kam at nafak mem leshu burri :lol: :lol:
te pershendes edhe une shume dhe shpresoj qe kalon shume bukur
dhe ishalla ma frik e mashtron nje qike keshtu vim ne darsem
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-05, 18:11   #35
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

nu ja futi un kot e kot hahah Hasan osht emer Keksi hahah.
Ka ni arsyje pse tentoj ta ndrroj Nofken.

Pra mir se paske qillu ne ket moment,lakofsh buqkurr selam pe din ti se kujt me ni mpuq ne faqe.
Hasani :D
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-05, 18:15   #36
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dali!Keq
nu ja futi un kot e kot hahah Hasan osht emer Keksi hahah.
Ka ni arsyje pse tentoj ta ndrroj Nofken.

Pra mir se paske qillu ne ket moment,lakofsh buqkurr selam pe din ti se kujt me ni mpuq ne faqe.
Hasani :D

eheheheheh flm nga zemra shoki, kalo bukur edhe hasanit nje mpuc ne faqe :lol: :lol:
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-05, 19:23   #37
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
[
Dhe burri im nuk ka aryse te gjelozon per nje pershendetje, aj me nje shume mire dhe besimi egziston ne mesin tone dhe nuk jemi te prapambetur sikur qe jan ende do shqiptart.
.
PERSHENDETJE E MARTUARA ,

ME VIE MIR QE E PASKE BURRIN DEMOKRAT ,KUKU ME ME PA MUA GRUAJA QE FOLI KESO FJALE ME GRA TE HUAJA MOS VET SHASHTRISET

TE UROJ JET TE GJAT BASHKESHORTORE DHE TRASHEGIM NE JETE

TUNG
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-05, 19:28   #38
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
[
Dhe burri im nuk ka aryse te gjelozon per nje pershendetje, aj me nje shume mire dhe besimi egziston ne mesin tone dhe nuk jemi te prapambetur sikur qe jan ende do shqiptart.
.
PERSHENDETJE E MARTUARA ,

ME VIE MIR QE E PASKE BURRIN DEMOKRAT ,KUKU ME ME PA MUA GRUAJA QE FOLI KESO FJALE ME GRA TE HUAJA MOS VET SHASHTRISET

TE UROJ JET TE GJAT BASHKESHORTORE DHE TRASHEGIM NE JETE

TUNGhahahhahah thuj grujes nuk ban mu shashtris se e shkatrron veteveten

faliminderit nga zemra per keto fjale te mira.

te pershendes edhe une dhe cdo te mire te deshiroj
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-05, 19:35   #39
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim Re: tung

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga ....... :wink:
SHUME MIRE KE BA E MARTUAR QE JE KYQUR KETU ,SE TER DITEN VEQ TUJ PASTRUAR E LARE ENE SI DHE GATUAR BEHET NJETIU MONOTON ,KESHTU BILE QLODHESH DUKE BISEDUAR ME NE ,
HE SHYQYR QE NUK JAM GRUE SE VALLA QATO KOFA TE BUKVE E ENE E BARDAKA TE QAJIT PER QDO DITE IA KISHA DHANE NDOKUJT PER KOKE HAHAHAHAH

KALOFSH SA ME MIRE E U SHOQEROFSH ME SHOQERI TE MIRE
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-05, 19:44   #40
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: tung

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga .......
SHUME MIRE KE BA E MARTUAR QE JE KYQUR KETU ,SE TER DITEN VEQ TUJ PASTRUAR E LARE ENE SI DHE GATUAR BEHET NJETIU MONOTON ,KESHTU BILE QLODHESH DUKE BISEDUAR ME NE ,
HE SHYQYR QE NUK JAM GRUE SE VALLA QATO KOFA TE BUKVE E ENE E BARDAKA TE QAJIT PER QDO DITE IA KISHA DHANE NDOKUJT PER KOKE HAHAHAHAH

KALOFSH SA ME MIRE E U SHOQEROFSH ME SHOQERI TE MIRE


faliminderit, hej bre laliloli detyrat shtepiake jam te obliguar ti baj dhe i baj me vullnet, por vertet burri im kalon shume kohe tu lujt fudboll, ushtrimet, keshtu kisha nevoj te kam shoqeri, ne jeten reale nuk perzihem me shume njerz, vetem nje shoqe te ngusht e kam, por vertet shume kohe ne mbremje kur eshte ne ushtrrime sdi cka te baj dhe hyra ne boten e netit ku orat kalojn sikur minuta.
Por me kalimin e kohes kam arrit te kam shoqeri te sinqert dhe qe e dua shume.Jam e lumtur qe kam kontakt me disa persona te forumit.
ju pershendes shume te gjithve, dhe ju faliminderoj per pritje ose castet te bukura qe kalova ne mesin tuaj.
Me nje kissssssssssssssssssss te gjithve
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-05, 00:13   #41
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Oj e martumja me fal se cenkam korit po kur qik u prezentove qe nuk e
paskam pa?!!!

Te pershendesh shume shume.

Caste te kendeshme ju deshiroje ketu ne FD dhe kudo qe ndodheni.


doGzona
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-05, 02:17   #42
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kur po del ni dit me mu argetu?
Hmmmm ne duar e mija je si ne duart e Vellaut tend.
Them me ket se jam Njeri qe kam Rrespekt te veqant per Shoqet.
Shpresoj qe tani nuk do me rrefuzosh pasi qe keni deshir te me shini Live.
Jam djal si kush.
Nuk turpem ti prezentohem dikujt.
tani ju deshiroj Gjum te embel.

Hasani
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-05-05, 14:08   #43
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Phiiiiiiiiii breeeeeeeeee, po per nje muaj me i bo 700 postime, tybe treqin tybe diqka nuk po get me kane bash bash :oops: :cry:

Ojjjj e_martueme, po a kurre nuk po te vjen ai i bekuemi, burri medemek a? :cry: :cry:

Belivallha vetem ne kompjuter po nejshe edhe ti he ishalla ta lidhe edhe ty, hahahahaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Me pershendetjen qe po ta jap shprehi edhe deshiren qe, sa me pare te na vishe ne mbreterin tone, domethene ti besh 100 postime :P :lol: :lol:
Ngutu PAK se konkurrenca eshte e madhe dhe kur te vish mundesh me i gjete "vendet" e zanuna, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-06-05, 17:00   #44
Kurvani
 
Anėtarėsuar: 30-05-05
Postime: 189
Kurvani e ka pezulluar reputacionin
Gabim

e martumja hyna pak ne dhomen tane kuku sa parfymin e paske ti ani sa lula ne kauq gagagag ishalla nuk me zen burri se qe po dal hahahah
Kurvani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-06-05, 02:56   #45
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim

tung e martume te pershendes experti_lu edhe kurvani menxi spaskan prit ti mu prezntua :oops:


rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.