Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-01-08, 13:57   #16
mentor*
Der mit dem Wolf tanzt*
 
Avatari i mentor*
 
Anėtarėsuar: 29-11-07
Vendndodhja: europa center
Postime: 2,504
mentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

ja une harroj shpejt tybe
mentor* Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-01-08, 13:58   #17
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cia-Ferizaj
ahhahahaah lako a qysh ke .........un jam bini more a spom njeh a mdoket harrum mu prezentu hahahahah
KuKU breee me plaseeeee une jam selaaa a mos gabo moreee...degjo kete kenge pastaj mban mende qoj ne kilikerat e ty hahahah ...hej nim kush me ke..???

http://www.youtube.com/watch?v=xcdZC...eature=related
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-08, 14:01   #18
Cia-Ferizaj
Agjent Sekret
 
Avatari i Cia-Ferizaj
 
Anėtarėsuar: 10-12-07
Vendndodhja: Selia e CIA-s
Postime: 4,735
Cia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuar
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija
KuKU breee me plaseeeee une jam selaaa a mos gabo moreee...degjo kete kenge pastaj mban mende qoj ne kilikerat e ty hahahah ...hej nim kush me ke..???

http://www.youtube.com/watch?v=xcdZC...eature=related
hahahaha bini breeeeee kuku ti te koke ma zi se une ... hahahha... kenga shum e mire valla flm flm
__________________
nese ju nevojitet ndihme
Cia-Ferizaj Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-08, 14:04   #19
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cia-Ferizaj
hahahaha bini breeeeee kuku ti te koke ma zi se une ... hahahha... kenga shum e mire valla flm flm
Jaaa tyben boll une harrsqe po ti kuku qka koke po plasshe njerin bre....cncncnc ..nime bani a qysh the te pilqej muzika a...
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-08, 14:06   #20
Cia-Ferizaj
Agjent Sekret
 
Avatari i Cia-Ferizaj
 
Anėtarėsuar: 10-12-07
Vendndodhja: Selia e CIA-s
Postime: 4,735
Cia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuarCia-Ferizaj i respektuar
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

saranda......... shum emrin e bukur e paske ......kesh tu mendu kujna ja vjedhe a
__________________
nese ju nevojitet ndihme
Cia-Ferizaj Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-08, 17:19   #21
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?


....ndoshta edhe pas Vdekjės !
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-08, 17:38   #22
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija
Gjat prezentimit me nje person sapo te takuar sa mban mend ate Emer pas nje kohe shum te shkurte...???
... une i harroj dhe fizionomine se lere emrin..?
kjo harrese gjithmone me ve ne pozite te palakmuar dhe veshtersi te situates ..
p.s.
hahhaha,
.. paramendoni sa ''katastrofe''eshte kur pas nje kohe te shkurter takon prap te njejtin person dhe ne fillim te bisedes te thote... e shof qe nuk te kujtohem ..!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jadore : 11-01-08 nė 17:42
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-08, 20:20   #23
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?


....ndoshta edhe pas Vdekjės !hhhaaaa po nime preshevar ti e kie edhe nji jet atje


ah zullum ki me bae ehh vaj halli per mua tė gjorin as ket bot e as atė tjtren
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-08, 20:28   #24
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
hhhaaaa po nime preshevar ti e kie edhe nji jet atje


ah zullum ki me bae ehh vaj halli per mua tė gjorin as ket bot e as atė tjtren
Jo be Guri,.. mos ke dert se qatje ke me ardhė edhe ti... Veq qe po vjen disi i pa pėrgaditur
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-01-08, 20:39   #25
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Jo be Guri,.. mos ke dert se qatje ke me ardhė edhe ti... Veq qe po vjen disi i pa pėrgaditur

po une me arth po veq edhe une jam i pergaditur po jo sikur ti hhhhaaaaaaa
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-08, 00:49   #26
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
Avatari i LaCoStA
 
Anėtarėsuar: 28-12-07
Vendndodhja: N'katun t'moēėm :P
Postime: 14,144
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Valla varet se me kon jom taku edhe varet ka i kom pas ment ne ate moment . Najher bile as nuk e ngoj qysh mu ka prezentu , e najher e mbaj mend shum gjat ....
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-08, 23:51   #27
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

... varet i kujt eshte!
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-08, 23:59   #28
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LaCoStA
Valla varet se me kon jom taku edhe varet ka i kom pas ment ne ate moment . Najher bile as nuk e ngoj qysh mu ka prezentu , e najher e mbaj mend shum gjat ....
Qe si psh. per mu ke harru , e pom thirr Sabile hahahaa
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-08, 00:40   #29
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
... une i harroj dhe fizionomine se lere emrin..?
kjo harrese gjithmone me ve ne pozite te palakmuar dhe veshtersi te situates ..
p.s.
hahhaha,
.. paramendoni sa ''katastrofe''eshte kur pas nje kohe te shkurter takon prap te njejtin person dhe ne fillim te bisedes te thote... e shof qe nuk te kujtohem ..!!

Nuk po e paramendoj fare, se e kam provu shumė herė edhe vet.

Emra nuk mbaj nė mend, fizionominė hiq e mė hiq dhe rasti mė tragjik qė mė ka ndodhė ėshtė ky.

Para njė muaji nė njė koncert po e shof se njė grua po mė shef me interesim. Dreq o punė ku e kam parė kėtė njeri mendova me vete?
Ajo kqyrė e unė kqyrė, dikur edhe mė buzėqeshi e unė ktheva kokėn pas pėr tė parė mos po i buzėqesh tjetėrkujt. Mė hetoi dhe ma bėri me dorė. Nuk pata qare pa ju ofruar me e pyetė nėse njihemi hahahahahahahahaha.
Mė pėrshėndeti nė emrin tim bile mė pėrqafoi e kurr mė ngusht nuk jam ndjerė po mu desht ti them mė fal por nuk po mė kujtohesh.....
Kur ma tha emrin desh mė ra pika, pėr dy vite rresht nuk ka pas ditė qė nuk e kam takuar e biseduar me te....
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-08, 03:46   #30
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija
Gjat prezentimit me nje person sapo te takuar sa mban mend ate Emer pas nje kohe shum te shkurte...???
me qen person qe me len mbresa?Kurre nuke ja harroi emrin,po me qen najnjohe q epres sekondta me mu heq qafe ,si ta kthej shpinen e qes mas dore emrin ,ftyren, komplet ate person;)


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.