Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-02-11, 23:38   #46
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Per ketu ne forum ndoshta mu kish ngatrru emri real me nofken e ma e leht me kish ardh me mbajt mend Nofken se emrin ...
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-05-11, 14:23   #47
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

ne pergjithesi i ngatrroj, por varet edhe nga rrethanat disponimi i momentit qe njoftohesh me dikond..
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-11, 14:55   #48
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Sidoqofte Gjumashes ja kam mbajt mend emrin + nickat qe 6-7-8-9-10 vjet ;)
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-10-11, 17:54   #49
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

hiq valla ,a pik e imja e dobte,se ftyrat i maj mend e emrat hiq
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-10-11, 07:14   #50
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
Avatari i LaCoStA
 
Anėtarėsuar: 28-12-07
Vendndodhja: N'katun t'moēėm :P
Postime: 14,144
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Me kan aty (me men po menoj), i maj n'men shume, e me bo mos me kan aty (apet me men), mas 15-20 sekondave me m'vet, s'di me kallzu
__________________
Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-12-11, 22:28   #51
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

e shkruaj.
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-12-11, 22:37   #52
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Nuk harroj aq leht emrat e njerzeve, si ta shoh figuren me rikujtohet emri i tyre. Nese kan ndrishu dihet qe ka mundsi mos me dit ahhaha
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-12-11, 22:39   #53
winona
 
Avatari i winona
 
Anėtarėsuar: 19-06-11
Vendndodhja: Ne boten time.
Postime: 1,794
winona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

Shume pak a hiq i mbaj n'mend emrat,por surratin s'ja harroj,
winona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-12-11, 22:41   #54
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

.....sidomos te huajt i harroj,
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-12-11, 22:46   #55
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sa mban mend Emrin gjat prezentimit....?

qfar emri gjate prezentimin , une as fetyrat nuk ju mbaj mend perveq teshave cka kane pas veshur , po me erdhe heren e dyte me tesha tjera , e pat puna , filloj procedur prezentimi prej fillimit ..hahahahaha
prit te ju tregoj nje ngjarje te vertet ,
kontraktoja bashkpunim disavjeqar me nje firme , nje nder menegjerat kryesor (qe kane zanat ketu ti quajne )perveq raporteve me miresjellje sa here takoheshim po gjithe ne uniforme ishte them qe e kisha mik te mire bile po kurr emrin nuk ja kujtoja , , ai ..jadore si je une blla blla dhe nuk vrehej , gjithemon kamuflohej dobesia ime kur vinte te permendej emri i tij ,
e solli puna para 2 viteve qe ai morri udheheqjen e firmes dhe duhej rikontaktim marveshtjesh , ma kishin caktuar terminin dhe me thane emrin e tij , ..asgje sme thonte , emer e mbiemer i panjohur bile
shkova ne orarin e caktuar , dhe thuja ti kurr se kam pa , sepse tash ishte i veshur ne baze te postit , cashmir krejt hahahah ..me se seriozisht po ja zgjas doren me prezentim emer dhe mbiemer ..
jadore .. po me thirre ne shkurtesen reale qe me thrrasin miqt , Une jam ..filani ..menegjeri i keti sektori qe kam qene ,..tek atehere kur mu kujtua imazhi i tij ne uniforme , shpretheva ne qeshje dhe ja ktheva , fajet i ka uniforma ..dhe posti , kurr pa uniforme ste kam pa , skam faj une , me mahi u kapercy edhe kjo
defekt i rinise , gjithmone ju shikoja tjereve veshen e jo fetyren ..


__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jadore : 28-12-11 nė 22:48
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:57.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.