Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-10-09, 20:09   #31
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei
Hej Murgeshė,
take it easy please... ingjet janė produkt i axhave, axhat janė produkt i ingjeve... nuk munden me ekzistu pa njėra tjetrėn...
Ēėshtja ėshtė: pėrfaqėsues tipik i femrės nė Kosovė ėshtė ingjja. Kurse e njėjta nuk ėshtė edhe me meshkujt. Pra, nuk ėshtė axha tek meshkujt.
Pra, pavarėsisht profesionit qė kanė, 99% e femrave me lezet hyjnė nė profesionin e ingjes... i kuptoj... sepse kalojnė ma mirė... pėrgjegjėsia ėshtė mė e vogėl... ma pak ju dhem kryet.
Ani bre panta po e lėmė ashtu si po thua ti.
Ja kam mėrzi komentev qė nuk qojnė asku, e po e marr me tė lehtė mbasi edhe ti po mė kėshillon!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-10-09, 20:32   #32
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Rrnofshin inxhet...!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 21:19   #33
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

koha e ingjeve me duket ketu fjala eshte per mentalitetin e femres kosovare ne ditet e sotit e ne ket tem pikrisht veqohen femrat ne ks dhe stili i tyre ne vendet e punes

ingjet kjo kategori shum mir besa kan perparu i kan hjek shamijat jan hy pak ne mod por problem kryesor mendoj qe jan xhixhat e ks hahahah me stilin e tyre psh punojn ne spital rrog 140 euro e duart plot dukat hmmm qudi ku e kan gjith ate kapital me i ofru vehtes nje lluks te till

femrat e fd shum perparimtare sa qe shpesh quditem me besoni dhe para se te regjistrohem ne ket forum nuk e kam dit qe ekzistojn kto lloj familjesh ne shqiptarhane merreni shembull Uraten Murgeshen Eminen Lovelin Shejtonken Halla e madhe Roadrunner Selvijen e shum te tjera edhe pse kemi nje gjini mashkullore me mentaliete te ult prap ja kan arrit me vite te tera te jen antare te sjellshme dhe ne hap me kohen kjo eshte edhe arsyea kryesore pse ky forum eshte kaq i frekuentuar

opsss arsyeja pse jam regjistru ne ket forum jan ketu femra familjare qe jan ne mesin ton kam nderin dhe ju kam lakmin ju lumt te gjithave

ju peshendes me nje ahhahhahahhahahahhahahahah
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 21:49   #34
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Murgeshe, pse po i quen "axha" .....?
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata


ps: nuk kam menue qe ti po shkruen ketu pse m'don mue...!


Mue po m'duket se inxhet e forumit te omla diqysh...! edhe mire/drejt komunikuesit po i mbajm ksajde....!


tung i here se sot jam busy....!
Eshte nje e met e jotja, ta them shume sinqerisht se kur sheh se biseda merr drejtim serioz e jo ne kahjen qe ke mendur , ti ikesh me disa fjale " Hajgareske" e pa dhene kurrefare pergjigje.

E di qe ke diqka ne koke, po se di se pse nuk e perdor ku duhet!
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 22:30   #35
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
koha e ingjeve me duket ketu fjala eshte per mentalitetin e femres kosovare ne ditet e sotit e ne ket tem pikrisht veqohen femrat ne ks dhe stili i tyre ne vendet e punes

ingjet kjo kategori shum mir besa kan perparu i kan hjek shamijat jan hy pak ne mod por problem kryesor mendoj qe jan xhixhat e ks hahahah me stilin e tyre psh punojn ne spital rrog 140 euro e duart plot dukat hmmm qudi ku e kan gjith ate kapital me i ofru vehtes nje lluks te till

femrat e fd shum perparimtare sa qe shpesh quditem me besoni dhe para se te regjistrohem ne ket forum nuk e kam dit qe ekzistojn kto lloj familjesh ne shqiptarhane merreni shembull Uraten Murgeshen Eminen Lovelin Shejtonken Halla e madhe Roadrunner Selvijen e shum te tjera edhe pse kemi nje gjini mashkullore me mentaliete te ult prap ja kan arrit me vite te tera te jen antare te sjellshme dhe ne hap me kohen kjo eshte edhe arsyea kryesore pse ky forum eshte kaq i frekuentuar

opsss arsyeja pse jam regjistru ne ket forum jan ketu femra familjare qe jan ne mesin ton kam nderin dhe ju kam lakmin ju lumt te gjithave

ju peshendes me nje ahhahhahahhahahahhahahahah

shume interesant...! kaq e re dhe kaq logjike t'shendoshe....! parandjenjat nuk m'kane genjye asnjehere....!

gjithemon ta kam dashte synin/avatarin!

thanks!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 22:37   #36
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
shume interesant...! kaq e re dhe kaq logjike t'shendoshe....! parandjenjat nuk m'kane genjye asnjehere....!

gjithemon ta kam dashte synin/avatarin!

thanks!
hahahah a moj urata a e ke pyet vehten najher ku i kan grat kjo kategroi e mehskujve qe na quejn neve ingje te forumit
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 22:42   #37
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Mos mendoni se me mungon aftesia e debatit mirepo po me pengon fakti qe disa njerez e gjejne veten dhe aty ku sduhet....!

nuk brengosem lehte dhe nga gjithekush...!


ps: mduhet te ik per darke....
kthehem prap!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Urata : 13-10-09 nė 22:51
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 22:54   #38
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
hahahah a moj urata a e ke pyet vehten najher ku i kan grat kjo kategroi e mehskujve qe na quejn neve ingje te forumit
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....


ps: Nenen time e kane thirre inxhja **** dhe i kam thirre thirre grate e kusherinjeve/farefisit, besoj dhe garantoj se edhe Nena e Z. Mushkolaj eshte thirre me Inxhe ne mos xhixhi...!


je shume e thekun ne diskutim teutaA canadeze....!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 22:54   #39
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
hahahah a moj urata a e ke pyet vehten najher ku i kan grat kjo kategroi e mehskujve qe na quejn neve ingje te forumit
qiko si ke me thirr ndryshe femren,kur si mashkull veq inxhet te kan rrethu,qaso me kule 17 metra qe 10 thash kopira i kan qu perniheri,,plus ec thuje inxhes afer kto fjale se papuqe hunve han,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 13-10-09 nė 22:55
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-09, 23:00   #40
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
qiko si ke me thirr ndryshe femren,kur si mashkull veq inxhet te kan rrethu,qaso me kule 17 metra qe 10 thash kopira i kan qu perniheri,,plus ec thuje inxhes afer kto fjale se papuqe hunve han,
ahhahahahhaha mos harro me kesh emine hanmi se te perjashtojm prej grupi tani

opsss me te vertet mendoj qe ja vlen te diskutohet ketu ndoshta rasisht ato femra te ks ne vende te punes hyn na dardani edhe e shofin qe jan ba hor me ate stil e ndryshojn pak se per neve ne forum more mos te lodhen se me sy spo na shofin

urata mu martu motra ne ks edhe i than me i ble dukat tha jo more po burri jem nuk e ka gjith at pasuni me me ofru mu ate lluks edhe ne cnd nuk me duhet se un punoj prej qeku ne qek jetoj ende skam ba jet per me i ofru vehtes dukatin e nuseve te ks ahhahahah
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-09, 09:49   #41
Troē
shkurt, qarte, shqip
 
Anėtarėsuar: 17-01-09
Vendndodhja: tash po menoj m'jetu k'tu n'fd
Postime: 26
Troē i dashurTroē i dashurTroē i dashur
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
[b]

E di qe ke diqka ne koke, po se di se pse nuk e perdor ku duhet!
Pernime e zgjut asht (ka diqka nkrye) por nuk e perdore sepse men ska.

Interesant sa shum dhe me gjithkan shoqnohet, edhe vjen i quan ingje indirekt duke perkujtu miqt e vet kishe qi veten spe shtin nat llogari.


rrofshin ingjet edhe un po tham Urat se te duhen met ardhun mas ingjet, e lutu lutu se tani stvin.
Troē Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-09, 11:29   #42
Troē
shkurt, qarte, shqip
 
Anėtarėsuar: 17-01-09
Vendndodhja: tash po menoj m'jetu k'tu n'fd
Postime: 26
Troē i dashurTroē i dashurTroē i dashur
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

nkofsh tarak perime kallzo drejt a hin nqate rrrypin e katrams edhe shoqja jote urat? Apo ajo i takon naj kategorije tjeter, se perime tdon e tneron ty? E zoja asht.
Troē Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-09, 11:45   #43
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Urata nuk eshte inxhe, edhe shumica shihni anderr mu dok si urata, ket e them me plot bindje...ajo eshte grofic per shume shume ne ketu ne ket forum. Edhe mos ma merrni daden neper goj, se fjala eshte ne pergjithesi e leni mos u kapni neper usernames....pifffffffffffffffffffffffff
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-09, 11:49   #44
Troē
shkurt, qarte, shqip
 
Anėtarėsuar: 17-01-09
Vendndodhja: tash po menoj m'jetu k'tu n'fd
Postime: 26
Troē i dashurTroē i dashurTroē i dashur
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga roadrunner
Urata nuk eshte inxhe, edhe shumica shihni anderr mu dok si urata, ket e them me plot bindje...ajo eshte grofic per shume shume ne ketu ne ket forum. Edhe mos ma merrni daden neper goj, se fjala eshte ne pergjithesi e leni mos u kapni neper usernames....pifffffffffffffffffffffffff
Ti a ke percillsja e par a dyt e kryingjes Urat? Se qi nuk asht veq igje e dijna.
Troē Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-09, 11:49   #45
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Koha e ingjeve

Qa po te intereson ty, a sun pe ha dreken pa e dit a? Kapju temes edhe qiti pak biber. tung e kie

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Troē
Ti a ke percillsja e par a dyt e kryingjes Urat? Se qi nuk asht veq igje e dijna.


__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.