Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-03-11, 17:40   #16
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: AW: Titulli: AW: Prelec: Autonomia pėr veriun do tė ndodhė

[QUOTE=lirik;2037640]
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
e po de qka ti bejsh hashimit po i pelqen e drenica i shajn te tjert i fallsifikojn listat e votusve vetem e vetem hashimin me bae kryeminister

ky esht realiteti o lirik reliteti i drenices qe jan ne gjendje edhe petroviqit me ja lan kosoven ne dor se hashimi e ka mik


------------------------
ne krahasimet politike teritoriale dhe ne ngjarjet qe jan aktuale gjithmone po e merrr shembull hashimin dhe drenicen kjo ehst propagande e tmerrshme e jotja edhe kur aty ku nuk hyn hashimi fare q lidhje ka hashimi me planet e europes os e te dikuj tjeter -
per shembull -
NESE NJI SHTET TA MSYNE PER QELLIME TE KQIA FAJTOR ESHT AI SHTET
pastaj vij n ata q ei kryejn punet e tij
Do te thot europa don dhe po nise fuashata anti shqiptare qe do te thot laboratori esht ne europe i nismave dhe planeve e jo ne drenice as te hashimi

po i vetmi hashimi na qenka qe ju ka premtue nderkombtarve statusin special


nese i ndegjon lajme ,grupi nderkombtar i krizave ka prpozue nji status special per shkie ,bile ata siq kan deklarue per ket jan marr vesh qysh vitin e kalum me hashim thaqin


asnji politikan i asnji regjioni tjter te kosoves nuk i paska bae kto premtime

e kan tjter me marr shembull pos hashimin edhe drenicen
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-03-11, 17:55   #17
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,650
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Titulli: AW: Titulli: AW: Prelec: Autonomia pėr veriun do tė ndodhė

[QUOTE=Guri i madh;2038963][QUOTE=lirik;2037640]


po i vetmi hashimi na qenka qe ju ka premtue nderkombtarve statusin special


nese i ndegjon lajme ,grupi nderkombtar i krizave ka prpozue nji status special per shkie ,bile ata siq kan deklarue per ket jan marr vesh qysh vitin e kalum me hashim thaqin


asnji politikan i asnji regjioni tjter te kosoves nuk i paska bae kto premtime

e kan tjter me marr shembull pos hashimin edhe drenicen

----------------------------

propagande dredhi ejotja speciale perseri per drenicen hashimi nuk esht drenica - as ti nuk je strofci po je ky qe e je ke emer dhe mbiemer kush je e adrese prandaj adresoj gjanat te hashimi e jo te drenica-
me ken ashtu me thene un po thuajse te gjith komunistat dhe udbashat ne mitroivse ishin shaljan por kurr ashtu nuk kam mendue -vetem i kam mendue si pjese te kqia te kombit pa marr para sysh kush jan ata -
dhe asnjiher s me ka shkua mendja te them shaljant jan te kqi
sepse bashk me njerz te asaj ane i kemi gjykuar pisat ku do q ejan antikombtarėt dhe kurr nuk kemi thene kah jan e kush jan
-
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-11, 18:04   #18
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,650
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Prelec: Autonomia pėr veriun do tė ndodhė

bishti yt i dredhive dhelprore per te hasmuar drenicen ti dhe phantarhei e e disa te maskuar tjerė
ne forumin dardania duhet studjuar mire se kush jeni e qfar qellimi keni ndaj ketij regjioni -
gjithsesi disponim dhe armiqsi shum te forte plan te zi per te propaganduar keq e zi
per drenicen
Hashimi tha ne televizion hapur as q ebehet fjale per kurfar autonimie dhe e poashtu edita tahiri te njejtat fjale i tha se behet bisede per disa gjėra tjera teknike -
por nese ndeerkombtaret provojne te gjejne ndonji tradhtar dikun ata do te jen pergjegjs per te gjitha luftrat e reja te pergjakshme ne ballkan dhe destabilizimin por kesaj here do te destabilizohen edhe vendet e atyre destabilizuesve -
jam i bindur se kjo do te ndodhe pasi q e luftrat zhgjasin enuk mbarojne leht dhe jan te lidhura interesat njera me tjetren per ket duhet te mendojne qarqet diplomatike te
europes dhe duhet te ja vejne gishtin kokes te mos ngacmojne e te mos provokojne situata te reja sepse shqiptaret jan te ndjeshem ne prekje te copave te tokave -sepse trupi
i shqiperise etnike esht coptuar pergjakshem neper shekuj
prandaj shqiptart jan te ndjeshem ndaj qdo fije bari ose bime q eja prekun -
Nadersa propaganden helmuese kunder drenices qe ju dis a ekeni be ketu do te vjen dita ndonje dite ndoshjta kur do ti pergjegjeni ndokuj se pse jam i bindur qe do te bini ne sy te lexuesve ktu -
Do te vejn dita qe e dhe tjere drenicas do te lexojne ktu se qka shkruhet kunder tyre e kush shkruan edhe ata do te vrojtojne nje dit besoj dhe gjat do te percjellin propganduesit
anti kombtarė sepse helmet kunder nje regjioni shqiptarė i kan tejkaluar te gjith kufijt e s e keqes stop poshtersive dhe llomotitjeve te tilal anti kombtare nes eka dikush diqka me individin krahina ktu nuk ka kurfar faji dhe te largohet püergjithmone ky mentalitet primitiv

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lirik : 19-03-11 nė 18:05
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-11, 19:38   #19
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: AW: Titulli: AW: Titulli: AW: Prelec: Autonomia pėr veriun do tė ndodhė

[QUOTE=lirik;2038986][QUOTE=Guri i madh;2038963]
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lirik Shiko postimin


po i vetmi hashimi na qenka qe ju ka premtue nderkombtarve statusin special


nese i ndegjon lajme ,grupi nderkombtar i krizave ka prpozue nji status special per shkie ,bile ata siq kan deklarue per ket jan marr vesh qysh vitin e kalum me hashim thaqin


asnji politikan i asnji regjioni tjter te kosoves nuk i paska bae kto premtime

e kan tjter me marr shembull pos hashimin edhe drenicen

----------------------------

propagande dredhi ejotja speciale perseri per drenicen hashimi nuk esht drenica - as ti nuk je strofci po je ky qe e je ke emer dhe mbiemer kush je e adrese prandaj adresoj gjanat te hashimi e jo te drenica-
me ken ashtu me thene un po thuajse te gjith komunistat dhe udbashat ne mitroivse ishin shaljan por kurr ashtu nuk kam mendue -vetem i kam mendue si pjese te kqia te kombit pa marr para sysh kush jan ata -
dhe asnjiher s me ka shkua mendja te them shaljant jan te kqi
sepse bashk me njerz te asaj ane i kemi gjykuar pisat ku do q ejan antikombtarėt dhe kurr nuk kemi thene kah jan e kush jan
-

po ti shkruj sa te dush e si te dush po diqka qe ka qen ne RTK edhe ne TV tjera nese nuk i ke ndegjue te pakten thuj se nuk kam informacione

po kur mue me akuzon se jam anti drenicak per ket lajm disi ja humb vleren edhe ati shkrimi qe esht 100% i cakt

se ket lajm e kan ndegjue 80% te shqiptarve


apo ndoshta kie deshir me fol ashtu sioq flitet ne drenic se veq drenica jan shqiptar

si ne kohen e komunizmit mos me guxue me fol realitetin po edhe kur esht ferr me e paraqit parajs
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Guri i madh : 19-03-11 nė 19:40
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-11, 08:23   #20
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,650
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Prelec: Autonomia pėr veriun do tė ndodhė

tv rtk e qka po thua nuk e di por trupin tend nuk elane as drini dhe te shum kuj -nuk bėhen keto krahasime mbi bazat e individve per ta sulmuar nje pjese te atdheut tend edukim i keq dhe i turpshem -qe d eshmon se askund nuk je ne nivel patriotik por vetem perqars dhe urrejts -
aAjo qe thua ti mund te ja knaqe vetem armiku“t zemren askuj tjeter
dhje te gjith e dijne se drenica nuk ehst ashtu si thua ti .
Ne odat e drenices deri dikund dikund ne disa vende flitej per kumpira e bullica
kur ne drfenice flitej kunder hasmit shekullorė e kurdisej kenga e sharkija neper oda
i vogel je ti baco shum i vogel per drenicen e burrnine e saj neper shekuj
e atdhetarizmin -por hajt shko se ne kraleve mundesh me gjete neper kafe te kraleves ndoshta gjene bashkbisedues atje knaqu me sadizmin tend kunder drenices atje ta ngrisin shlivovicen
dolline e gjen muhabet q ete perkrahin dikush kunder drenices -
sepse ashtu siq e kemi pasur na shqiptart ne sy per te keq kraleven me qetnik
ashtu shkiet e kan pas drenicen ne sy per ballista
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-11, 17:15   #21
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: AW: Prelec: Autonomia pėr veriun do tė ndodhė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lirik Shiko postimin
tv rtk e qka po thua nuk e di por trupin tend nuk elane as drini dhe te shum kuj -nuk bėhen keto krahasime mbi bazat e individve per ta sulmuar nje pjese te atdheut tend edukim i keq dhe i turpshem -qe d eshmon se askund nuk je ne nivel patriotik por vetem perqars dhe urrejts -
aAjo qe thua ti mund te ja knaqe vetem armiku“t zemren askuj tjeter
dhje te gjith e dijne se drenica nuk ehst ashtu si thua ti .
Ne odat e drenices deri dikund dikund ne disa vende flitej per kumpira e bullica
kur ne drfenice flitej kunder hasmit shekullorė e kurdisej kenga e sharkija neper oda
i vogel je ti baco shum i vogel per drenicen e burrnine e saj neper shekuj
e atdhetarizmin -por hajt shko se ne kraleve mundesh me gjete neper kafe te kraleves ndoshta gjene bashkbisedues atje knaqu me sadizmin tend kunder drenices atje ta ngrisin shlivovicen
dolline e gjen muhabet q ete perkrahin dikush kunder drenices -
sepse ashtu siq e kemi pasur na shqiptart ne sy per te keq kraleven me qetnik
ashtu shkiet e kan pas drenicen ne sy per ballista

e qka po thue na me than bane zot anderr apo mos me u marr me realitetin
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-11, 15:04   #22
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,650
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Prelec: Autonomia pėr veriun do tė ndodhė

tv rtk e qka po thua nuk e di por turpin tend nuk e lanė as drini

dhe te shum kuj ktu ne rapost te sjelljes me drenicen si anti drenice i smure vertet njeri me te semure anti drenice deri sot syte e mi nuk kan pa


-nuk bėhen keto krahasime mbi bazat e individve
qe jan nga drenica sepse ne fund te fundit hashimi nuk esht ma banore i drenices por jeton ne prishtine dhe esht nji hashim e nuk ka ma


por ti per ta sulmuar nje pjese te atdheut tend qe e sht nji e pesta e popullates se kosoves te atdheut


edukim i keq dhe i turpshem
-qe d eshmon se askund nuk je ne nivel patriotik
por vetem perqars dhe urrejts antidrenice deri ne patologji

-Ajo qe thua ti mund te ja knaqe vetem armiku“t zemren askuj tjeter


dhje te gjith e dijne se drenica nuk esht ashtu si thua ti .
dhe dije mire se para gjith botes je ra ne sy ti dhe disa ketu te smure teper te smure turp te keni sinqerisht turpi i juaj ehst aq i madh
sa s ka si te lahet po sikur te flsite dikush kunder fhsatit tend keshtu sei do te ndjeheshe me ta sulmue fhsatin pa faj kurr pa ndale e me ta quajt fhsatin spiun fhsat tradhtra fhsat i pooshter fshat i pa bes fshat spiunash fshat i dobt fshat antikombtar fhsat i lig i pa bes etj etj etj
me te pa thene dikush keshtu si do te ishe ndje ti keshtu pa faj


Ne odat e drenices gjithmone esht folur per atdhe

deri sa dikund ne disa vende flitej per kumpira e bullica

kur ne drenice flitej kunder hasmit shekullorė dhe neper te gjith shekujt e historise ishte keshtu qka ti me nje pabesi te madhe ja mohon haram te qofte liria ty gjaku dhe mundi i drenices per mua dhe shum kend tjeter nuk je asgje vetem nji harbut mosmirnjohs qe e merr neper goje drenicen
me kaq urrejtje eperbuzje


neper drenice kurdisej kenga e sharkija patriotike neper oda me shekuj
neper oda shqiptare teper te forta kombtarisht ket e din e gjith bota dhe ti je i vogel aq i vogel per ta marr neper goje drenicen aq sa nuk te pyet kush ty per kurgja hiq sa nji plesht i vogel je

i vogel je ti baco shum i vogel per drenicen e burrnine e saj neper shekuj


e atdhetarizmin e shum kontribute tjera q e dha drenica per komb kjo dihet botrsiht

-por hajt shko se ne kraleve mundesh me gjete neper kafe te kraleves ndoshta gjene bashkbisedues atje knaqu me sadizmin tend kunder drenices atje ta ngrisin shlivovicen dhe te knaqin

ngrite atje ne kraleve dollinė kunder drenices
atje pra e gjen muhabetin q e te perkrahin dikush kunder drenices -

sepse ashtu siq e kemi pasur na shqiptarėt ne sy per te keq kraleven me qetnik
ashtu shkiet e kan pas drenicen serbet gjithmone neper shekuj e kan pas ne sy per te keq drenicen duke e quajtur zone balliste nacioonaliste

me ke befasuar me ket sjellje nuk po ju besoj syve sa her q ejam sjellur neper interenet gjith pa thene diqka keq perdrenicen nuk ke lane nuk edi qka te kan ba ata ty dhe pse i urren keshtu hapur nji regjion te kosoves

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lirik : 23-03-11 nė 15:06
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-03-11, 20:21   #23
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: AW: Prelec: Autonomia pėr veriun do tė ndodhė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga l[SIZE=5
irik;2042225]tv rtk e qka po thua nuk e di por turpin tend nuk e lanė as drini [/SIZE]

dhe te shum kuj ktu ne rapost te sjelljes me drenicen si anti drenice i smure vertet njeri me te semure anti drenice deri sot syte e mi nuk kan pa


-nuk bėhen keto krahasime mbi bazat e individve
qe jan nga drenica sepse ne fund te fundit hashimi nuk esht ma banore i drenices por jeton ne prishtine dhe esht nji hashim e nuk ka ma


por ti per ta sulmuar nje pjese te atdheut tend qe e sht nji e pesta e popullates se kosoves te atdheut


edukim i keq dhe i turpshem
-qe d eshmon se askund nuk je ne nivel patriotik
por vetem perqars dhe urrejts antidrenice deri ne patologji

-Ajo qe thua ti mund te ja knaqe vetem armiku“t zemren askuj tjeter


dhje te gjith e dijne se drenica nuk esht ashtu si thua ti .
dhe dije mire se para gjith botes je ra ne sy ti dhe disa ketu te smure teper te smure turp te keni sinqerisht turpi i juaj ehst aq i madh
sa s ka si te lahet po sikur te flsite dikush kunder fhsatit tend keshtu sei do te ndjeheshe me ta sulmue fhsatin pa faj kurr pa ndale e me ta quajt fhsatin spiun fhsat tradhtra fhsat i pooshter fshat i pa bes fshat spiunash fshat i dobt fshat antikombtar fhsat i lig i pa bes etj etj etj
me te pa thene dikush keshtu si do te ishe ndje ti keshtu pa faj


Ne odat e drenices gjithmone esht folur per atdhe

deri sa dikund ne disa vende flitej per kumpira e bullica

kur ne drenice flitej kunder hasmit shekullorė dhe neper te gjith shekujt e historise ishte keshtu qka ti me nje pabesi te madhe ja mohon haram te qofte liria ty gjaku dhe mundi i drenices per mua dhe shum kend tjeter nuk je asgje vetem nji harbut mosmirnjohs qe e merr neper goje drenicen
me kaq urrejtje eperbuzje


neper drenice kurdisej kenga e sharkija patriotike neper oda me shekuj
neper oda shqiptare teper te forta kombtarisht ket e din e gjith bota dhe ti je i vogel aq i vogel per ta marr neper goje drenicen aq sa nuk te pyet kush ty per kurgja hiq sa nji plesht i vogel je

i vogel je ti baco shum i vogel per drenicen e burrnine e saj neper shekuj


e atdhetarizmin e shum kontribute tjera q e dha drenica per komb kjo dihet botrsiht

-por hajt shko se ne kraleve mundesh me gjete neper kafe te kraleves ndoshta gjene bashkbisedues atje knaqu me sadizmin tend kunder drenices atje ta ngrisin shlivovicen dhe te knaqin

ngrite atje ne kraleve dollinė kunder drenices
atje pra e gjen muhabetin q e te perkrahin dikush kunder drenices -

sepse ashtu siq e kemi pasur na shqiptarėt ne sy per te keq kraleven me qetnik
ashtu shkiet e kan pas drenicen serbet gjithmone neper shekuj e kan pas ne sy per te keq drenicen duke e quajtur zone balliste nacioonaliste

me ke befasuar me ket sjellje nuk po ju besoj syve sa her q ejam sjellur neper interenet gjith pa thene diqka keq perdrenicen nuk ke lane nuk edi qka te kan ba ata ty dhe pse i urren keshtu hapur nji regjion te kosoves

qy pse mos mendove se une po kerkoj ndjes nga ju jo kurr harrane mendimet e mia i krijoj vet edhe i shprehi kur te kam rastin nese te pelqen mir nese jo mshili syt

une nuk i frigohna realitetit as nuk kam nevoj si ti me u reklamue


kurr nuk kerkoj qe dikush te me arsyeton arsyet i gjej vet edhe pse jan nji pjes siq je ti qe keni deshir me ju lavdrue e me krijue imazh te rrejshem


fund funit kush karin je ti qka ke bae per shqiptari ti je nji buk permys qe i kercnohesh ati qe te ofron shoqri e te perkrah ,


__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.