Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-04-08, 14:18   #1
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Staffi Chat dhoma #Dardania??

Sa po shihet Staffi i Dardania po rrenohet ???

Eshte Gjilanasi_Csi qe e ka Mbajt kete Dhome edhe Staffin apo ??

Si duket prej se u largua ky Person nga Staffi juaj, kan filluar shume Dorheqje,per shkak te Barres se madhe qe keni per ta mbajtur @ apo ??


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-04-08, 15:44   #2
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: PO rrenohet Staffi #Dardania??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
Sa po shihet Staffi i Dardania po rrenohet ???

Eshte Gjilanasi_Csi qe e ka Mbajt kete Dhome edhe Staffin apo ??

Si duket prej se u largua ky Person nga Staffi juaj, kan filluar shume Dorheqje,per shkak te Barres se madhe qe keni per ta mbajtur @ apo ??


ka koh te gjat qe kan punuar per largimin e stafit per nji dardani ndryshe po pa antar
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-04-08, 14:52   #3
Wolf
GjaKoViLLe
 
Avatari i Wolf
 
Anėtarėsuar: 30-08-05
Vendndodhja: Gjakovė
Postime: 339
Wolf e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Wolf
Gabim Titulli: Staffi Chat dhoma #Dardania??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
Sa po shihet Staffi i Dardania po rrenohet ???

Eshte Gjilanasi_Csi qe e ka Mbajt kete Dhome edhe Staffin apo ??

Si duket prej se u largua ky Person nga Staffi juaj, kan filluar shume Dorheqje,per shkak te Barres se madhe qe keni per ta mbajtur @ apo ??

T`Pershendes Peja-BoY Deshta vetem diqka te Shtoj ketu

Pajtona Plotesisht me KEt qe e Thua ti -- Mirpo mos Harro ti edhe Shum tjer se ket Web Faqe e Chatin e kan Drejtru tjeter Kush.. Po nat Koh u mundun me perfitu me Dredhu edhe n`fund Prap se Prap n`dor Tona..

Gjilanasi_Sci e ka udheheq teper mir qka shum her vet personalisht ja kam pergezu mirpo Staffi Juve nat koh ja Nisen pak me Lujt edhe n`fund kadal kadale tu u terhek


Staffi Dardania tash e Mas Shpresoj se qdo Gabim qe ka qen perpara mi rregullu edhe me qen Nder Chata e Par Shqiptar QYsh ishte n`fillim
Wolf Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-08, 21:09   #4
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Staffi Chat dhoma #Dardania??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Wolf
T`Pershendes Peja-BoY Deshta vetem diqka te Shtoj ketu

Pajtona Plotesisht me KEt qe e Thua ti -- Mirpo mos Harro ti edhe Shum tjer se ket Web Faqe e Chatin e kan Drejtru tjeter Kush.. Po nat Koh u mundun me perfitu me Dredhu edhe n`fund Prap se Prap n`dor Tona..

Gjilanasi_Sci e ka udheheq teper mir qka shum her vet personalisht ja kam pergezu mirpo Staffi Juve nat koh ja Nisen pak me Lujt edhe n`fund kadal kadale tu u terhek


Staffi Dardania tash e Mas Shpresoj se qdo Gabim qe ka qen perpara mi rregullu edhe me qen Nder Chata e Par Shqiptar QYsh ishte n`fillim
Wolf me fal se sikur Nickname spo te njoh, shpresoj qe do Realizohet ajo gje qe thua ti ...

Chati ka shkuar ne rregull ateher kur ishtet vetem nje Sop ne dhomen Dardania...Dmth kur ishte Sop vetem Gjilanasi_Csi...Mbase u Shtuan Sop te rinj filluan te shtojn edhe Aop te Aferm apo si te them shoqeri edhe erdh deri te shkarrimi i Staffit Dardania...

Nuk kam kunder Sopve tjer qe ishin, perkundrazi shume me keq ne kete dhome kam qen me Gjilanasi_csi...Kurr probleme nga Laii e Paperdoni e Driloni Skam pas , Por Fakt eshte se prej se u shtuan keta u shkatrrua Chati...se Cili ishte Fajtori nuk e di nuk mund ta Cek personalisht ate person =??!!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-08, 16:11   #5
Wolf
GjaKoViLLe
 
Avatari i Wolf
 
Anėtarėsuar: 30-08-05
Vendndodhja: Gjakovė
Postime: 339
Wolf e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Wolf
Gabim Titulli: Staffi Chat dhoma #Dardania??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
Wolf me fal se sikur Nickname spo te njoh, shpresoj qe do Realizohet ajo gje qe thua ti ...

Chati ka shkuar ne rregull ateher kur ishtet vetem nje Sop ne dhomen Dardania...Dmth kur ishte Sop vetem Gjilanasi_Csi...Mbase u Shtuan Sop te rinj filluan te shtojn edhe Aop te Aferm apo si te them shoqeri edhe erdh deri te shkarrimi i Staffit Dardania...

Nuk kam kunder Sopve tjer qe ishin, perkundrazi shume me keq ne kete dhome kam qen me Gjilanasi_csi...Kurr probleme nga Laii e Paperdoni e Driloni Skam pas , Por Fakt eshte se prej se u shtuan keta u shkatrrua Chati...se Cili ishte Fajtori nuk e di nuk mund ta Cek personalisht ate person =??!!

Epo Tash Osht Tjeter Staff tjer Drejtus edhe gjithqka ka me qen Ndrryshe
Wolf Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-08, 16:44   #6
Artanibb
OLD
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: Gjakovė-Prishtinė
Postime: 30
Artanibb e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Artanibb
Gabim Titulli: Staffi Chat dhoma #Dardania??

Nuk ka apsulotisht kurgjo te keqe nese ndrohen founderat e dhomes Dardania, mjafton me shku mir, deri tash shum ndryshime jon bo e shum staffe jon ndru edhe osht shum normale dhe ska pse te mirret aq rand apo diqka ngjajshem ky ndryshimi i fundit. Dhe per fund chatin nuk e mbajn founderat apo personat e caktun po chatin e mbajn vizitoret e atij chatit nket rast te Dardani-s, kurse founderat dhe @Operatoret e mirmbajn.

Ju pershendes.
__________________
Only All-llah Can Judge Me
Artanibb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-05-08, 09:53   #7
Wolf
GjaKoViLLe
 
Avatari i Wolf
 
Anėtarėsuar: 30-08-05
Vendndodhja: Gjakovė
Postime: 339
Wolf e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Wolf
Gabim Titulli: Staffi Chat dhoma #Dardania??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artanibb
Nuk ka apsulotisht kurgjo te keqe nese ndrohen founderat e dhomes Dardania, mjafton me shku mir, deri tash shum ndryshime jon bo e shum staffe jon ndru edhe osht shum normale dhe ska pse te mirret aq rand apo diqka ngjajshem ky ndryshimi i fundit. Dhe per fund chatin nuk e mbajn founderat apo personat e caktun po chatin e mbajn vizitoret e atij chatit nket rast te Dardani-s, kurse founderat dhe @Operatoret e mirmbajn.

Ju pershendes.

Pajtona me ty Plotsisht Apollobb sikur e ki Cek edhe ti Qdon me thon Send nese jan Ndrru Funderat e Dhomes #Dardania Disa Prej Staffit e Shum sende

Mirpo kadal dale me kohen dot ndrryshojn shum sende..Ma e rendesishmja eshte qe e kan marr njerz te Fort njerz te vullnetshem per Pun njerz qe mundohen per tjert qe edhe ne si Shqiptar te kemi chata sikur vendet tjera


Wolf Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.