Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-03-17, 20:21   #1
dexter
 
Avatari i dexter
 
Anėtarėsuar: 11-10-06
Vendndodhja: kosova
Postime: 162
dexter i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek dexter Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek dexter
Thumbs up Ku te Download Microsft Visio 2010 me license

Pershendetje antar te nderuar ku mund te download Microsoft Visio 2010 full me license se e kam setup mirpo spom bojn disa licensa.
Mirpres pergjigjet tuaja .


__________________
if you learn to be a fluid , but if you learn to be a deth
dexter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-03-17, 13:33   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Lightbulb Titulli: Ku te Download Microsft Visio 2010 me license

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dexter Shiko postimin
Pershendetje antar te nderuar ku mund te download Microsoft Visio 2010 full me license se e kam setup mirpo spom bojn disa licensa.
Mirpres pergjigjet tuaja .

Eshte pjese e Microsoft Office (nese e ke office e ke edhe visio)
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-03-17, 19:35   #3
dexter
 
Avatari i dexter
 
Anėtarėsuar: 11-10-06
Vendndodhja: kosova
Postime: 162
dexter i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek dexter Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek dexter
Thumbs up Titulli: Ku te Download Microsft Visio 2010 me license

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Eshte pjese e Microsoft Office (nese e ke office e ke edhe visio)
I nderum ne windows7 e kam office 2007 komplet e kam programin amo ket viersion se ka se nuk e kam gjet e mu ka duft me mar nje version 2010 visios ne internet trial mir ka bo nje muaj po tani spo bon e perata kerkova . A office 2010 se kam .
Faleminderit per pergjigje i nderum si qdo her je i mirpritun .


__________________
if you learn to be a fluid , but if you learn to be a deth
dexter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.