Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-02-12, 18:00   #61
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Reputacioni i shqipetarve ne diaspore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii Shiko postimin
KRYESISHT thash qe do te thote nje pjese e konsiderueshme... Normal, nuk kontestohet fakti qe kemi edhe genie ne diaspore, porse shtresa e ulet eshte shume me e madhe... Te pershendes!

.....genie te uritur per dije kuptohet, hahahaha...

gjithashtu te pershendes i nderuar,
  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-03-12, 01:06   #62
Dali!Keq!ch
 
Avatari i Dali!Keq!ch
 
Anėtarėsuar: 07-07-11
Postime: 180
Dali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Reputacioni i shqipetarve ne diaspore

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SAGITARIUS Shiko postimin
CFARE REPTACIONI KANE SHQIPETARET NE DIASPORE??? ---ARSYET---si e kane marre?
I kishin pas pyt Zvicrant a do ta kishit pranu qe vajza e juaj ta martojn nje Shqiptar te Kosoves 98% pergjigjeja e tyre ishte JO.

Po me ba me i pyt sikur do tkishit mund ti largoni te huajt nga zvicra cili nacionalitet do ishte i pari, pergjigjeja do ishte 100% per Shqiptaret.
Zvicra e arsyeton qe te gjithe te huajt jan integru apo jane ne drejtim te itegrimit me Zvicren, por per shqiptaret thote qe nuk duan te integrohen ne shoqerine zvicrane.
qifti i ktina ne pamje e ka ba berllog:
http://f.blick.ch/img/aktuell/crop11...tez-Ademaj.jpg

por ka edhe arsy te tjera qe neve nuk po na dojne lajmi nga gazeta se pse gati cdo dite ka lajme te zeza dhe permendet shum shpesh Kosova.
google-polizeinews
__________________
n`konkurs.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dali!Keq!ch : 02-03-12 nė 01:09
Dali!Keq!ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-03-12, 12:47   #63
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Reputacioni i shqipetarve ne diaspore

Mendoje se gjerat tashme kan ndryshuar. Shume te rinje shqiptar ne diaspore e kan kuptuar se arsimimi dhe shkollimi te dergojn drejt suksesit, keshtu qe shumicen tani i gjen ne univerzitete dhe shkolla te larta.
__________________
"Someone like You....."

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Amina : 06-03-12 nė 12:47
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-03-12, 23:48   #64
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Reputacioni i shqipetarve ne diaspore

ishalla behet mire!
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-12, 11:08   #65
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Reputacioni i shqipetarve ne diaspore

Diku ne kufirin e indiferences : as te mire, as te keqinje. E keqja me e madhe qe mund t'i ndodhe nje individi ose nje populli.
__________________
Vėrejtjet, sugjerimet,mesazhet i vė nė kėtė adresė :
http://fshatari.perso.neuf.fr/index.php?skeda=libri

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Fshatari : 13-03-12 nė 11:09
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-12, 13:09   #66
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Reputacioni i shqipetarve ne diaspore

__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-05-12, 18:02   #67
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,683
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Reputacioni i shqipetarve ne diaspore

shqiptaret ne profesione dhe ne aftesi arsimi jan mjaft te sukseshem poashtu kan firma -ne futbolol jan te dalluar ne art ne pikture edhe ne shkence -ne medicine ka shum mjek ka poashtu avokat dhe kshilltar te tatimit njerz me profile te larta edhe ingjinjer akademie tituj me te larte ne bote dhe esht vetem inati gazetaresk rracist qe i perqeshe shqiptaret komania gezetareske e niveleve pansllave te prosllavizmit te titpit dick marty dhe propaganda faqezezė e dick martizmit gazetaruce -
shqiptaret jan me prirje intelegjent dhe mjaft te talentuar kan disa veti qe kohet e fundit jan bere egoist ehst harruar bujaria e te pareve pak -por ne fakt pjesa e shendoshe jan mjaf te sukseshem -ka mjaft shqiptar q ekan firma te vetat ne europe dhe ne ndertimtari ne projekte ua ftofin te huajve ka poshtu mjaft talent edhe ne kenge edhe ne kinematografi edhe ku do po dalin ne siperfaqe por inatet rraciste dhe fashiste e prosllaviste po bejne kerdi me propganden e ndyre ndaj nji populli te pafajshem qe e barti barren kryesore ehengri shpaten otomane ne krye ne europe deri sa europianet flenin me zonja ne gji e nuk i dlinin turkut para as sllavit -e hengren shqiptaret per europne te gjitha pasojat -edhe sot shqiptari ehst muri me i sigurt kunder te gjitha navzioneve ne europe -ka me i vra zoti te gjith ata q eja kan hengr hakun .e po ja hane por zoti esht ne qiell i sheh te gjitha e s aper europen po te mos ishte amerika -kjo do te ishte ruse turke arabe kineze mongole qe moti do te ishte harruar


lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.