Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika
Emri
Fjalėkalimi
Politika Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-05-11, 09:27   #1
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Qeveria

Ku po shpenzohet pasuria e popullit te kosoves


K E T UKryeministri: Hashim Thaqi

Kabineti i Kryeministrit:
1. Bekim Ēollaku kėshilltar
2.Lirim Greiēevci kėshilltar
3.Dhurata Hoxha kėshilltare
4. Mrika Kotorri kėshilltare
5. Fadil Hysa kėshilltar
6. Dukagjin Gorani kėshilltar
7. Ismail Syla kėshilltar
8. Blerim Latifi kėshilltar
9. Srdjan Sentic kėshilltar
10. Abelard Tahiri Shef i kabinetit
11.Edi Sejdiu shef i protokollit

Kabineti qeveritar:
1.Behgjet Pacolli Zėvendėskryeministėr i parė i Republikės sė Kosovės
2.Hajredin Kuēi Zėvendėskryeministėr i Republikės sė Kosovės
3. Mimoza Kusari - Lila Zėvendėskryeministre e Republikės sė Kosovės
4. Slobodan Petroviq Zėvendėskryeministėr i Republikės sė Kosovės
5. Edita Tahiri Zėvendėskryeministre e Republikės sė Kosovės
6. Bujar Bukoshi Zėvendėskryeministėr i Republikės sė Kosovės


Zėvendėskryeministrat:

Kabineti i zėvendėskryeministrit Hajredin Kuēi:

1.Bajram Bujupi - Shef i Kabinetit
2. Lirak Ēelaj - kėshilltar i lartė politik
3. Elbasan Dervishaj - Shef i Protokollit
4. Laura Zherka - kėshilltare politike
5. Idriz Blakaj - kėshilltar politik
6. Zejnullah Gruda - kėshilltar politik
7. Zejnel Kelmendi - kėshilltar politik
8. Uliks Emra - kėshilltar politik


Kabineti i zėvendėskryeministres Edita Tahiri:

1. Dren Zeka, Kėshilltar i lart politik
2. Gazmir Raci, Kėshilltar politik
3. Arjeta Rexhaj, Kėshilltare politike
4. Elona Cecelia, Kėshilltare politike
5. Visar Xani, Kėshilltar politik
6. Vesa Mullaademi, Asistente personale e Zėvendėskryeministres Edita Tahiri

Ministrat:

1.Enver Hoxhaj Ministėr i Punėve tė Jashtme
2. Vlora Ēitaku Ministre e Integrimeve Evropiane
3. Hajredin Kuēi Ministėr i Drejtėsisė
4. Agim Ēeku Ministėr i Forcės sė Sigurisė sė Kosovės
5. Bajram Rexhepi Ministėr i Punėve tė Brendshme
6. Bedri Hamza Ministėr i Financave
7. Mimoza Kusari-Lila Ministre e Tregtisė dhe e Industrisė
8. Memli Krasniqi Ministėr i Kulturės, Rinisė dhe Sporteve
9. Besim Beqaj Ministėr i Zhvillimit Ekonomik
10.Ramė Buja Ministėr i Arsimit, Shkencės dhe Teknologjisė
11. Slobodan Petroviq Ministėr i Administrimit dhe Pushtetit Lokal
12. Mahir Yağcilar Ministėr i Administratės Publike
13. Fehmi Mujota Ministėr i Infrastrukturės
14. Blerand Stavileci Ministėr i Bujqėsisė, Pylltarisė dhe Zhvillimit Rural
15. Ferid Agani Ministėr i Shėndetėsisė
16. Nenad Rasič Ministėr i Punės dhe i Mirėqenies Sociale
17. Dardan Gashi Ministėr i Mjedisit dhe Planifikimit Hapėsinor
18. Radojica Tomiq Ministėr i Kthimit dhe i Komuniteteve


Sekretar i pergjithshem :
Fitim Krasniqi Sekretar i Pėrgjithshėm

ketu nuk jan te perfshir :
1. Kabineti i zėvendėskryeministrit Behgjet Pacolli
2. Kabineti i zėvendėskryeministres Mimoza Kusari
3. Kabineti i zėvendėskryeministrit Bujar Bukoshi
4. Kabineti i zėvendėskryeministrit Slobodan Petroviq


nuk jan kryesia e parlamentit deputetet
nuk jan edhe truprojet dhe ngasesit e veturav


__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-06-11, 19:52   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria

Unė:
C'kemi te re nat vilajet?
A ka ardhė pranvera sivjet,
apo diellin ua ka zanė,
Qeveria qė kthjellė e vranė?!

Mos u mėrzit lumė Ismeti;
Kėshtu e ka hyqmeti;
I mbush xhepat per veti,
S'ia ninė ēka thotė mileti.


Ismeti:
Po presim,po presim;
Ndoshta ndėrron moti,
ishalla edhe ne,
na ndihmon zoti

Qė t'na dalė gjumi;
tė zgjohemi nga kjo kllapė,,
Se mjaftė kemi pa ėndėrra
Me sy hapė !!!
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-06-11, 20:40   #3
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria

Na janė bėrė disa poetė,
Kinse po shkruajnė poezi,
Nuk dinė ken ta pėrgojojnė,
Veē neve nė Qeveri.
Kur shkruani more tė uruar,
Shkruani pėr natyrėn,
Mos shkruani pėr neve,
Se na e morėt fytyrėn.
Tani po thonė n“Evropė;
Nuk ju vyejnė kėta tė Qeverisė,
Po na shtyhen tė drejtat,
S“na lėnė tė shkojm pa vizė.
Mė tė lartit tė fisit,
Ia ngjitėn njė bisht,
Nė kohėn e luftės,
Ka pi duhan me kamish.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-06-11, 20:45   #4
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Qeveria

qeveria i ka punet shume mire pa probleme me pare boll....me maikan te medha qe te shkelin e te shurdhojne me zhurme nga na kalojne pran neve.....qka po doni me shume.....vilat e bukura ne vendet me te mira....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-06-11, 20:50   #5
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qeveria

qeveria i ky hyp capit


nja 150 milon fondi monetar nderkombtar nuk na i dha se kena dal jasht marrveshjes me ket institucion


e kto pare kan qen te llogaritura ne bugjetin e tu kosoves

po tash mbetet me pae ,se si po e mbushin kasen a me automjete te vjetra te importura nga bashkimi evropjan ,apo nga shitja e POSTES edhe e KEKUT


PO NESE KTO NUK REALIZOHEN FUNDI I GUSHTIT DO TE JET BANKROTIMI I QEVERIS
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-06-11, 21:16   #6
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Qeveria

posta u shit haver.....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-11, 22:28   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qeveria

more une si haver ja jam ander ose jam qmend, pram i ndegjova lajmet

e lajmet than se nji kompani austriake esht e interesume me ble PTKen


e pazaret e jasht ligjshme ndoshta jan bae po zyrtarisht nuk ka asgjė
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-06-11, 21:42   #8
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria

Nuk dihet a u shite a jo po dihet qe me shitjen e ptk te gjitha mjetet monetare do te barten jashte, keshtu qe bankat e kosoves si perfituese te investimeve te postes do te mbeten pa nje kapitale te lire dhe do te mungojne parat qarkulluese ne treg.
Dihet boterisht qe ptk ka te deponuara para ne te gjitha bankat brenda vendit pra jo ne nje banke te vetme, paramendoni nje mungese te menjehershme apo te perhershme te atyre fondeve qe edhe ashtu te lodhta i kan dhene nje shtytje sa do te vogel kreditimit ne Kosove.
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-06-11, 21:54   #9
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria

Edhe pak mos po e shesin edhe Kosoven !!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-06-11, 10:47   #10
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qeveria

qeveria nuk po i sjell njiohjet e premturae pash mbledhjen e kabinetit qeveritar ishte ma shum nji orė msimi e lėndes sė gjeografis


raportoj behxheti per vizitat e tija nė afrik


po te vetem gjė qe e tha se kto shtete jan te gjitha afer njera me tjtren ,edhe na tregoj poziten e tyre gjeografike se ku shtrihen
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-06-11, 15:53   #11
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Edhe pak mos po e shesin edhe Kosoven !!!
Mos ke frige per kete pune kur dihet qe popujt e vegjel kalojn neper dyer te medha te historise. Tani porta kaluese eshte ne mbikqyrjen e SHBA-se dhe shitjen e kan amortizuar njeher e mire se ju duhet Kosova per qeshtje strategjike.
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-11, 20:38   #12
gjini
 
Avatari i gjini
 
Anėtarėsuar: 13-11-04
Vendndodhja: Midis Europes
Postime: 3,086
gjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh Shiko postimin
Ku po shpenzohet pasuria e popullit te kosoves


K E T UKryeministri: Hashim Thaqi

Kabineti i Kryeministrit:
1. Bekim Ēollaku kėshilltar
2.Lirim Greiēevci kėshilltar
3.Dhurata Hoxha kėshilltare
4. Mrika Kotorri kėshilltare
5. Fadil Hysa kėshilltar
6. Dukagjin Gorani kėshilltar
7. Ismail Syla kėshilltar
8. Blerim Latifi kėshilltar
9. Srdjan Sentic kėshilltar
10. Abelard Tahiri Shef i kabinetit
11.Edi Sejdiu shef i protokollit

Kabineti qeveritar:
1.Behgjet Pacolli Zėvendėskryeministėr i parė i Republikės sė Kosovės
2.Hajredin Kuēi Zėvendėskryeministėr i Republikės sė Kosovės
3. Mimoza Kusari - Lila Zėvendėskryeministre e Republikės sė Kosovės
4. Slobodan Petroviq Zėvendėskryeministėr i Republikės sė Kosovės
5. Edita Tahiri Zėvendėskryeministre e Republikės sė Kosovės
6. Bujar Bukoshi Zėvendėskryeministėr i Republikės sė Kosovės


Zėvendėskryeministrat:

Kabineti i zėvendėskryeministrit Hajredin Kuēi:

1.Bajram Bujupi - Shef i Kabinetit
2. Lirak Ēelaj - kėshilltar i lartė politik
3. Elbasan Dervishaj - Shef i Protokollit
4. Laura Zherka - kėshilltare politike
5. Idriz Blakaj - kėshilltar politik
6. Zejnullah Gruda - kėshilltar politik
7. Zejnel Kelmendi - kėshilltar politik
8. Uliks Emra - kėshilltar politik


Kabineti i zėvendėskryeministres Edita Tahiri:

1. Dren Zeka, Kėshilltar i lart politik
2. Gazmir Raci, Kėshilltar politik
3. Arjeta Rexhaj, Kėshilltare politike
4. Elona Cecelia, Kėshilltare politike
5. Visar Xani, Kėshilltar politik
6. Vesa Mullaademi, Asistente personale e Zėvendėskryeministres Edita Tahiri

Ministrat:

1.Enver Hoxhaj Ministėr i Punėve tė Jashtme
2. Vlora Ēitaku Ministre e Integrimeve Evropiane
3. Hajredin Kuēi Ministėr i Drejtėsisė
4. Agim Ēeku Ministėr i Forcės sė Sigurisė sė Kosovės
5. Bajram Rexhepi Ministėr i Punėve tė Brendshme
6. Bedri Hamza Ministėr i Financave
7. Mimoza Kusari-Lila Ministre e Tregtisė dhe e Industrisė
8. Memli Krasniqi Ministėr i Kulturės, Rinisė dhe Sporteve
9. Besim Beqaj Ministėr i Zhvillimit Ekonomik
10.Ramė Buja Ministėr i Arsimit, Shkencės dhe Teknologjisė
11. Slobodan Petroviq Ministėr i Administrimit dhe Pushtetit Lokal
12. Mahir Yağcilar Ministėr i Administratės Publike
13. Fehmi Mujota Ministėr i Infrastrukturės
14. Blerand Stavileci Ministėr i Bujqėsisė, Pylltarisė dhe Zhvillimit Rural
15. Ferid Agani Ministėr i Shėndetėsisė
16. Nenad Rasič Ministėr i Punės dhe i Mirėqenies Sociale
17. Dardan Gashi Ministėr i Mjedisit dhe Planifikimit Hapėsinor
18. Radojica Tomiq Ministėr i Kthimit dhe i Komuniteteve


Sekretar i pergjithshem :
Fitim Krasniqi Sekretar i Pėrgjithshėm

ketu nuk jan te perfshir :
1. Kabineti i zėvendėskryeministrit Behgjet Pacolli
2. Kabineti i zėvendėskryeministres Mimoza Kusari
3. Kabineti i zėvendėskryeministrit Bujar Bukoshi
4. Kabineti i zėvendėskryeministrit Slobodan Petroviq


nuk jan kryesia e parlamentit deputetet
nuk jan edhe truprojet dhe ngasesit e veturav

Qka ju kishte pas hije zgedha e kijeve e me ju grah une ketyre gjave te gjalla......!
gjini Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-11, 22:41   #13
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gjini Shiko postimin
Qka ju kishte pas hije zgedha e kijeve e me ju grah une ketyre gjave te gjalla......!
Jo more jaran se keta neve na trishtojn pastaj, qeverija qe ne e kemi zgjedhur i ka zgjedhur keta, pra behuni te knaqur ose votoni te tjere kure te vie koha.
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-06-11, 19:13   #14
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qeveria
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-11, 15:29   #15
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qeveria__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.