Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-01-13, 12:54   #61
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse Nervozohen Femrat shume shpejt?

...

...gjersa ne kohet moderne tani psh ... grate e te gjitha grupeve,poqese u jape krrabzat ne duar ,menjehere do pyesin ku eshte orizi kinez!


...se harrova!

.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-01-13, 13:11   #62
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pse Nervozohen Femrat shume shpejt?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Nuk e di a thone atje nga eshte shima me asfalltin deri te shtrati ,por ne shumicen e viseve te baltosura dhe pluherosura ,psh m'varesisht nga sezona dhe kushtet tjera atmosferike , thuhet :

'kush ka nge,shtin rruza ne pe' ... ato rruzat mund te jene me vlere, pak me vlere , dhe te plastikes psh!


Kryesorja me u marr me diēka Tipi!Psh perpara grat kan punuar pune dore,qorape ,hullahopke ..etj etj ngase nuk ka pasur internet dhe as smartfone me dergu sms , apo ?
.
shimen une shume larg e kam ...me afer prishtinen gati e kam .....po jane shtru tana nate moj rruget po shqiptaret si zakon e kane kete me te thenat e tyre........edhe kur ishte Zef Morina ne pushtet veq ne gjakove u prejshin shiritat.......u peruruar kjo rruge kjo ketu kjo atje hahahah

e per si kane qen grate perpara e di kete hahahah po spo e di qka mendojn femnat a u kane ma mire a ma keq atehere hahahahah
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-13, 18:14   #63
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse Nervozohen Femrat shume shpejt?

Pse Nervozohen Femrat shume shpejt?


Punė e madhe nł nervozofshin, papuqe gojes ...:)


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-13, 23:59   #64
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Re: Pse Nervozohen Femrat shume shpejt?

Si pasoje e papergjegjesise te pjesa dermuese e mashkujve makut dhe injorant. Edhe zagaret e kane por assesi te behen ndonjehere ne plotenine e kuptimit te fjales burra, prandaj!


  Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.