Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 04-05-04, 14:20   #1
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Dieta

Nese dikush di ndonje diete, le ta shkruaj ketu
pershendetje


__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-05-04, 15:42   #2
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kaltrina a di nej nje apo jo moj qiki????
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-04, 15:48   #3
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi

WEIGHT WATCHERS :!: :!:
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-04, 07:38   #4
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim !

Po valla di po nuk jane ne gjuhen shqipe e nuk po kam kohe me i perkthy e mi postu ketu.
pershendetje
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-04, 11:29   #5
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi

kaltrina po qa po te vyne dieta mos ta nine qiko
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-04, 11:49   #6
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

drenosuha,Kaltrina ishte be 100Kg nuk po mujke me livrit moj si po e pyet qiken qka po i vyn dieta a???ahhah

tung,Kltrina ahjt qili se tahallohesh e behesh marimang ok haha
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-04, 12:33   #7
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Cool_Boy
drenosuha,Kaltrina ishte be 100Kg nuk po mujke me livrit moj si po e pyet qiken qka po i vyn dieta a???ahhah

tung,Kltrina ahjt qili se tahallohesh e behesh marimang ok haha
kuku 100 veq a ? hahahaaha jojoooo
pershendetje
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-04, 14:20   #8
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi

kaltrina a din se qa kam ni per cool_boy?
se i kish ba 150 kg :D
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-04, 14:55   #9
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: tungi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drenousha
kaltrina a din se qa kam ni per cool_boy?
se i kish ba 150 kg :D
Drenousha mire e ke se po me doket edhe cool_boy koka bo si ajo dhelpra qe ju ka kall bishti e mendon se eshte kalle krejte dyjeja.
pershendetje
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-04, 11:20   #10
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hej oj qika nuk eshte ketu oda me pleqenu por shkoni dhe pleqnoni ne oden e grave okahhaah....drenousha pasni gabu pak qiki se une i kam 149kg mos me shtoni edhe nje kg se me kan thene ke me dek e juv la shkret ketu hahahah...Kaltrina edhe dhelpr em bene a???ani ani ani

tung kalofhsi bukur,Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-04, 11:29   #11
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim !

:)
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-04, 12:53   #12
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi

cool_boy a vetem 149kg i paske a? po kure vjen me hanger pasull te une e shton edhe 1kg e tani i ban 150kg :!: :!:
te pershendes cool_boy edhe ty KALTRINA (per diet kaja ....)
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-04, 12:56   #13
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

drenousha nuk e di a po don mum nimu ma shpejt me ju thene diten e mire apo edhe naj dite mu argetu ketu me juve a :?: :?: pasuli qiki me tallon mua me bene shtapiq qemi keshtu nuk mund tja dilesh nese e keni njeten mumjek qafe ahhahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tung,Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-04, 12:57   #14
drenousha
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Postime: 157
drenousha e ka pezulluar reputacionin
Gabim tungi

ok cool_boy po do met ndhimu me na ba edhe pak shoqni per naj dite :P
drenousha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-04, 13:05   #15
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahah mire po mendojshe moj drenosuha falm shume qiki...ani se pasula me ndimon dhe me shpeton jeten ahahha.


Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.